Повідомлення про прийняття працівника на роботу: як надіслати через Е-кабінет

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Щоб сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту через Електронний кабінет оберіть е-форму «J(F)3001004»

Повідомлення про прийняття працівника на роботу: як надіслати через Е-кабінет

Порядок повідомлення ДПС та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту затвердив Кабмін постановою від 17.06.2015 № 413.

Форма Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту наведена у додатку 1 до постанови КМУ від 17.06.2015 № 413 (далі — Повідомлення).

Повідомлення подають власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган (особа) чи фізособа (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) та/або резидент Дія Сіті до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника ЄСВ.

Це необхідно зробити до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором та/або до початку виконання робіт (надання послуг) гіг-спеціалістом резидента Дія Сіті. Повідомлення подають засобами електронного зв’язку з використанням електронного підпису відповідальних осіб, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

Розрахунок зарплати, звітність, перевірки

Щоб сформувати Повідомлення:

  1. У режимі «Введення звітності» Електронного кабінету самостійно встановіть фільтр за параметрами: рік, період, щодо якого звітуєте.
  2. За допомогою кнопки «Створити» оберіть тип форми «J(F)30 Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
  3. Із запропонованого переліку форм оберіть форму «J(F)3001004» Повідомлення про прийняття працівника на роботу/ укладення гіг-контракту.
  4. Зазначте відповідний територіальний орган ДПС (регіон, район) в полі «Код ДПІ» (за замовчуванням встановлений орган ДПС за місцем основної реєстрації).
  5. Натисніть кнопку «Створити».

У режимі «Перегляд звітності» Електронного кабінету маєте можливість переглянути подану звітність.

Вкладка «Вхідні документи» режиму «Вхідні/вихідні документи» надає доступ до квитанцій при прийом та обробку податкової звітності, інформаційних повідомлень, кореспонденції тощо, які надсилають користувачу Електронного кабінету.

За інформацією ДПС у Чернівецькій області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Єдиний податок 2025: ставки, групи, ліміти, звітність і сплата для ФОП

Що таке єдиний податок? Єдиний податок передбачає звільнення від сплати деяких податків, більш прості підходи до ведення обліку та звітності. На ньому можуть перебувати як юрособи, так і фізособи-підприємці. Про групи єдиного податку в 2025 році, про єдиний податок і воєнний стан, хто може перебувати на кожній з них та за яких умов, а хто взагалі не має права бути єдинником — у цьому огляді
305878

Головне для бухгалтера в липні 2025

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у липні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера у липні. Ми постійно актуалізуємо дані в огляді. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось! Стежте за оновленнями і листами від Експертно-правової системи «Експертус Головбух» , щоби не пропустити важливе для себе
644

Трудовий договір в умовах воєнного стану: як оформити призупинення

Війна, на жаль, внесла зміни в наше життя. І трудове законодавство теж. З’явилася та процедура, якої раніше не було, ― призупинення трудового договору. Що це? Чим призупинення відрізняється від зупинення трудового договору та простою, як його оформити й показати у табелі та звітності ― у консультації
79193

Розрахунок коригування до податкової накладної: оновлена форма

У консультації про розрахунок коригування до податкової накладної та причини коригувань, які податкова визначила для його складання. Наведемо умовні коди в розрахунку коригування, їхнє призначення та приклади складання розрахунків коригування з різними кодами («101», «102», «103», «104» і «301»)
721774

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді