Повідомлення про прийняття працівника на роботу: як надіслати через Е-кабінет

Щоб сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту через Електронний кабінет оберіть е-форму «J(F)3001004»

Повідомлення про прийняття працівника на роботу: як надіслати через Е-кабінет

Порядок повідомлення ДПС та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту затвердив Кабмін постановою від 17.06.2015 № 413.

Форма Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту наведена у додатку 1 до постанови КМУ від 17.06.2015 № 413 (далі — Повідомлення).

Повідомлення подають власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган (особа) чи фізособа (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) та/або резидент Дія Сіті до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника ЄСВ.

Це необхідно зробити до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором та/або до початку виконання робіт (надання послуг) гіг-спеціалістом резидента Дія Сіті. Повідомлення подають засобами електронного зв’язку з використанням електронного підпису відповідальних осіб, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

Розрахунок зарплати, звітність, перевірки

Щоб сформувати Повідомлення:

  1. У режимі «Введення звітності» Електронного кабінету самостійно встановіть фільтр за параметрами: рік, період, щодо якого звітуєте.
  2. За допомогою кнопки «Створити» оберіть тип форми «J(F)30 Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
  3. Із запропонованого переліку форм оберіть форму «J(F)3001004» Повідомлення про прийняття працівника на роботу/ укладення гіг-контракту.
  4. Зазначте відповідний територіальний орган ДПС (регіон, район) в полі «Код ДПІ» (за замовчуванням встановлений орган ДПС за місцем основної реєстрації).
  5. Натисніть кнопку «Створити».

У режимі «Перегляд звітності» Електронного кабінету маєте можливість переглянути подану звітність.

Вкладка «Вхідні документи» режиму «Вхідні/вихідні документи» надає доступ до квитанцій при прийом та обробку податкової звітності, інформаційних повідомлень, кореспонденції тощо, які надсилають користувачу Електронного кабінету.

За інформацією ДПС у Чернівецькій області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Калькулятор відпусток онлайн

Калькулятор днів відпустки або калькулятор відпускних допоможе вам швидко і без помилок здійснити розрахунок відпускних онлайн. Використовуйте для цього онлайн-сервіс «Калькулятор відпустки» — збережіть свій час
29591

Примітки до фінансової звітності: хто складає та як заповнити

Примітки до фінансової звітності – це сукупність показників і пояснень, які забезпечують деталізацію та обґрунтованість статей фінансової звітності, а також іншої інформації, яку вимагають стандарти бухгалтерського обліку (п. 3 розд. І НП(С)БО 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»). Примітки складайте у довільній формі, але, коли готуєте повнокомплектну фінансову звітність за НП(С)БО, пам’ятайте про обов’язкову стандартизовану форму приміток – так звану форму № 5. Розберімо детально
25124

Звіт про основні показники господарської діяльності фермерського господарства, малого підприємства у сільському господарстві (форма № 2-ферм (річна))

Форма № 2-ферм річна інструкція по заповненню, актуальний бланк та граничний термін подання у 2025 році — у статті
7892

Звіт про власний капітал

Звіт про власний капітал – це четвертий фінансовий звіт, який присвячений змінам у власному капіталі підприємства. Алгоритм заповнення звіту про власний капітал – у консультації
45755

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді