Как сельхознику избежать блокировки НН

RU UA

Як розпочати експортувати власну сільгосппродукцію⏩

Чтобы избежать блокировки налоговых накладных, и объективного принятия решения комиссией сельскохозяйственному производителю необходимо осуществить следующие действия.

Як сільгоспнику уникнути блокування ПН

Во-первых, необходимо подать в налоговую доказательства наличия ресурсов, необходимых для хозяйственной деятельности, а именно:

  • правоустанавливающие документы на земельные участки и договоры аренды земельных участков;
  • полностью оформить трудовые отношения с наемными работниками и подать уведомление о принятии сотрудников на работу;
  • полную информацию о наличии объектов налогообложения (форма № 20-ОПП). В данном сообщении необходимо сообщить о наличии собственных или арендованных основных фондов, транспорта, техники, офисных, производственных, складских помещений, земельных участков.

Во-вторых, подать в электронном виде Таблицу данных плательщика НДС.

В дополнение к таблице, необходимо предоставить детальное объяснение относительно хозяйственной деятельности со ссылкой на налоговую и другую отчетность. Важным условием является предоставление таблице данных копий статистических отчетов о сельскохозяйственной деятельности:
  • Отчет по форме 4-СГ (годовой) «Отчет о посевных площадях сельскохозяйственных культур»;
  • Отчет по форме 37-СГ «Отчет о посеве и уборке урожая сельскохозяйственных культур, проведение других полевых работ» (по состоянию на последнюю отчетную дату представления такого отчета)
  • Отчет по форме 29-СГ (годовой) «Отчет о площадях и валовых сборах сельскохозяйственных культур, плодов, ягод и винограда».

По информации ГУ ГНС в Одесской области


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Мінімальне податкове зобов’язання: як розрахувати та сплатити

Cума всіх сплачених податків аграрієм не має бути менше ніж мінімальне податкове зобов’язання. Як розрахувати мінімальне податкове зобов’язанн та чи зросте податкове навантаження — у консультації
50148

Облік власновирощеної сільгосппродукції для посіву

Агропідприємства вирощують продукцію переважно для продажу на сторону. Проте нерідко використовують її як насіння для нового врожаю. Тримайте роз’яснення експерта, які допоможуть облікувати витрати на підготовку та посів насіння, а також задокументувати ці операції
60

Ліцензування зберігання пального для аграріїв

Ліцензія на зберігання пального агропідприємством необхідна усім сільгосптоваровиробникам (фермерам), які закуповують пальне та зберігають його на своїй території для подальшого використання для власних потреб чи промислового перероблення. Розглянемо, що для цього потрібно та які останні зміни
4307

Як оцінити збитки від війни особистим селянським і фермерським господарствам — ФОПам

Мінагрополітики вдосконалило процедуру оцінки шкоди та збитків, що особисті селянські та фермерські господарства — ФОПи зазнали через військову агресію рф. Підкажемо, як діяти цим господарствам, аби провести оцінку розміру збитків від загибелі сільськогосподарських тварин, бджолосімей і пошкодження сільськогосподарської техніки. Це дасть змогу з часом отримати їх відшкодування
67

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді