Як через Е-кабінет отримати реєстраційну картку платника

848

Запитання

Як отримати реєстраційну картку платника податку через Електронний кабінет?

Відповідь

Фінзвітність за таксономією МСФЗ: де брати інформацію для складання

Щоб отримати реєстраційну картку платника податків через Електронний кабінет необхідно:

1. Увійдіть до Е-кабінету.

Доступ до приватної частини (особистого кабінету) Е-кабінету надають після проходження електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису.

2. Для подання облікової картки фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР (далі — Заява № 1ДР) оберіть меню «ЕК для громадян»  розділ «Облікова картка фізичної особи — платника податків. Форма 1ДР» та натисніть кнопку «Створити».

Заяву № 1ДР заповнюйте з використанням кнопки «Вибір з довідника».

Для приєднання до заяви № 1ДР сканованих копій документів, що посвідчують особу, використовуйте закладку «Додатки» та обирайте «Документ довільної форми». Його заповнюйте наступним чином:

  • поля «Назва документу», «Номер документу», «Дата документу» заповнюйте згідно з даними документа, що посвідчує особу;
  • у графі 2 «Найменування файлу документу» табличної частини за допомогою кнопки «Обзор» оберіть відповідну скановану копію документа.

При цьому кожен документ збережіть в окремому додатку (формат файлу може бути pdf/jpg із обмеженням розміру не більше 5МБ).

3. Для збереження сканованого документа натисніть кнопку «Зберегти».

При цьому самостійно оберіть Центр обслуговування платників, де бажаєте отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, в електронному вигляді (останній рядок Заяви № 1ДР).

4. Натисніть кнопку «Підписати» та підпишіть за допомогою КЕП.

5. Натисніть кнопку «Відправити». Реєстраційний номер облікової картки платника отримаєте протягом трьох робочих днів з дня подання Заяви № 1ДР до податкового органу. Щоб отримати реєстраційний номер облікової картки платника особисто зверніться до податкового органу, який самостійно обрали під час заповнення заяви № 1ДР та пред’явіть паспорт з відміткою про місце реєстрації. У разі необхідності надайте документ (витяг) про реєстрацію місця проживання/перебування.

Адміністративна послуга безоплатна.

За інформацією ДПС у Харківській області


Вебінар для бухгалтера

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 20-ОПП: актуальний зразок і майбутні зміни

Існує спеціальне обов’язкове повідомлення про об’єкти, які є джерелом доходу платника податку, або такі, що пов’язані з оподаткуванням, наприклад легкові автомобілі, земельні ділянки, а також кіоски, магазини та інші торговельні точки тощо. Це так звана форма 20-ОПП. Коли її подавати, які наслідки за неподання, невірну чи помилкову інформацію в ній, як її слід заповнювати та коли оновлювати, – у консультації експерта на конкретних зразках для різних ситуацій
318731

Створення підприємства: послідовність дій

Ви вирішили розпочати або продовжити свою справу шляхом створення нового підприємства. Це важлива річ. Стаття допоможе зрозуміти послідовність дій під час реєстрації підприємства, а також визначитися, чи варто це робити, адже є й інші альтернативні варіанти ведення бізнесу
69790

Форми реєстраційних заяв 2024

Із вересня 2024 року діють нові форми реєстраційних заяв. Актуальні бланки і зразки заповнення форм, а також порядок їх заповнення — у статті
35650

Заява про реєстрацію неприбуткової організації

Виникають ситуації, коли неприбутковій організації потрібно змінити певні реквізити чи установчі документи. Як зробити це правильно, щоб не зіткнутися із проблемами та не втратити статус неприбутковості?
28218

Довідка за формою № 34-ОПП

Актуальний бланк форми № 34-ОПП, а також пояснення кому і коли її подавати — в консультації
10711