Як ЮО – платник ЄП третьої або четвертої групи може отримати витяг з реєстру платників ЄП

476

Запитання

Як ЮО – платник ЄП третьої або четвертої групи може отримати витяг з реєстру платників ЄП та який строк дії даного витягу?

Відповідь

Форма запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку (далі – Запит) та форма витягу з реєстру платників єдиного податку (далі – Витяг) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308.

Форма Запиту передбачає проставляння платником податків відмітки у полі «Спосіб отримання витягу», а саме, безпосередньо в контролюючому органі або в електронному вигляді.

На сьогодні здійснюються заходи щодо подання Запиту та отримання Витягу в електронному вигляді засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет».

Для отримання Витягу юридичній особі – платнику єдиного податку третьої або четвертої групи необхідно подати до контролюючого органу за місцем податкової адреси Заяву в один із таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету разом із супровідним листом у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Витяг отримується безпосередньо у контролюючому органі за місцем податкової адреси.

Витяг діє до внесення змін до реєстру.

ЗІР, категорія 108.05

П’ять найскладніших запитань програми «Професійна сертифікація бухгалтерів»
Перевірте і ви свої знання. Чи впораєтеся?
Запитання №1: Авансовий звіт потрібно складати лише в гривні?

📩 Хочете знати про зміни раніше за колег?

tg_4.png

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Трудовий договір в умовах воєнного стану: як оформити призупинення

Війна, на жаль, внесла зміни в наше життя. І трудове законодавство теж. З’явилася та процедура, якої раніше не було, ― призупинення трудового договору. Що це? Чим призупинення відрізняється від зупинення трудового договору та простою, як його оформити й показати у табелі та звітності ― у консультації
79244

Загальна система оподаткування ФОП 2025

Розповімо про особливості перебування ФОП на загальній системі оподаткування у 2025 році: облік доходів і витрат, про книгу обліку, перехідні витрати між ІII та IV кварталом, графік обов’язкових платежів (ЄСВ, ПДФО, військовий збір). Чи варто переходити на загальну систему у 2025 році? Відповіді — в огляді
708690