Куди ВПО подати декларацію, щоб отримати податкову знижку

818

Запитання

До якого органу контролю подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи, щоб отримати податкову знижку, переселенцю з тимчасово окупованої території?

Відповідь

⚡ ЄСВ та ЄП для ФОП — 2024 ⚡

Платник податків — внутрішньо переміщена особа подає декларацію про майновий стан і доходи (далі — декларація) до органу контролю за місцем свого фактичного проживання/перебування. Але за умови, що:

  • подав цьому органу контролю заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб — платників податків за формою № 5ДР (далі — заява);
  • пред’явив довідку про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи (далі — довідка про ВПО).

Якщо платник податків не подав заяви та не пред’явив довідки про ВПО, декларацію слід подавати за місцезнаходженням органу контролю, який перемістили з тимчасово окупованої території.

ЗІР, категорія 103.24


Вітаємо вас із Днем Незалежності України! Бажаємо, щоб ваша плідна праця сьогодні стала надійною запорукою щасливого майбутнього. Мріємо, щоб наступного року свято було для нас мирним, тому наближаймо перемогу зараз.

Тому саме сьогодні надаємо вам знижку 40% на передплату «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух».

Щоб скористатися, телефонуйте 0 800 21 12 20 або напишіть менеджеру у чат. Назвіть кодове слово «‎незалежність» та отримайте свою персональну знижку. Пропозиція діє лише 24 серпня 2022 року.

Разом ми — сила! Слава Україні 💙💛

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
22065

Податкова знижка: умови отримання та звітування

Є спосіб зекономити або частково компенсувати витрати за власне навчання чи навчання дитини, на іпотеку, страхування життя. Поверніть від держави частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Податкова знижка у 2024 році, умови її отримання, податкова знижка на навчання в декларації – у консультації
72001

ПДФО 2024

ПДФО: що врахувати у 2024 році? Розглянемо, що таке ПДФО, яка сплата ПДФО 2024
79683

Календар бухгалтера 2024: травень

Цьогоріч травень також не святковий – через війну травневих свят немає. Однак розібратися й розрахувати зарплату, відпускні та лікарняні, скласти табель робочого часу – все одно потрібно. Допоможе вам у цьому виробничий календар на травень 2024, а сплатити податки – податковий календар на травень 2024. Вчасно подати податкову, фінансову та статистичну звітність допоможе бухгалтерський календар на травень 2024
28262