Чи розгляне податкова Заяву про неможливість виконати ПЗ від юрособи за неосновним місцем обліку

407

Запитання

Заяву про неможливість виконати податковий обов’язок, зокрема, щодо плати за землю, податку на нерухоме майно, від платника податку — юридичної особи отримала ДПС за неосновним місцем обліку. Чи розгляне таку заяву ДПС за неосновним місцем обліку?

Відповідь

Рішення/попереднє рішення платника податків щодо можливості чи неможливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок приймає ДПС за основним місцем обліку платника.

Водночас платники податків подають до ДПС заяву та документи у е-формі через е-кабінет або у паперовій формі до ДПС за місцем податкової адреси, або будь-якого сервісного центру ДПС, або поштою. Якщо  заяву до ДПС подали за неосновним місцем обліку, її розглядаї орган контролю, до якого подали заяву (п. 8 розд. ІІ Порядку підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків обов’язків, визначених у п. 69.1 Податкового кодексу України, затвердженого Наказом Мінфіну № 225 від 29.07.2022.

За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт 51-пас і 51-вант: заповнюємо звіти автоперевізників правильно

Як заповнити статистичну звітність автоперевізників. Мова піде про пасажирські перевезення (51-пас) і вантажні перевезення (51-вант), які здійснюються на комерційній основі, як їх заповнити, кому складати та подавати
5268

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
22066