Реалізуєте через бджільницькі торговельно-заготівельні пункти продукти бджільництва: чи треба РРО/ПРРО

54

Запитання

Чи має право СГ здійснювати розрахунки без застосування РРО/ПРРО у разі приймання від населення та реалізації через бджільницькі торговельно-заготівельні пункти продуктів бджільництва, обладнання та інвентарю для пасічників?

Відповідь

ТОП-5 нагадувань аграрію про готівку, РРО та платіжний термінал

Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволили проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі — Перелік) затвердив Кабмін постановою від 23.08.2000 № 1336.

Госпсуб’єкти мають право здійснювати розрахунки без застосування РРО та/або ПРРО з використанням РК та КОРО у разі приймання від населення та реалізації через бджільницькі торговельно-заготівельні пункти продуктів бджільництва, обладнання та інвентарю для пасічників (п. 27 Переліку).

При цьому, у разі перевищення річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг) 500 тис. грн на один госпсуб’єкт застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим.

У разі перевищення граничного розміру розрахункових операцій, необхідно в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО та/або ПРРО та проводити розрахунки з застосовуванням РРО або ПРРО (п. 2 додатка до постанови КМУ «Про терміни переведення суб’єктів підприємницької діяльності на облік розрахункових операцій у готівковій та безготівковій формі із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій» від 07.02.2001 № 121).

За інформацією ДПС у Чернівецькій області

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!Центральна частина статичний блок 3

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок у декларації єдинника 4 групи

Розрахунок єдиного податку у аграріїв, що перебувають на 4-й групі єдиного податку, за своїм підходом досить простий, але помилки все одно бувають. Про те, як виправити помилки у декларації платника єдиного податку 4 групи, як заповнити уточнюючу декларацію платника єдиного податку 4 групи – у консультації
11082