Основний нормативний документ, що регулює оподаткування сум на відрядження – це Податковий кодекс. На жаль, він максимально лаконічний і не дає відповідей на певні практичні питання. Тож де шукати відповіді?
Чи є об’єктом податкового контролю продаж особистих вживаних речей?
Клієнт на сайті вибрав оплату частинами або миттєву розстрочку, банк надає йому кредит і гроші за товар заходять від банка. При цьому, який засіб оплати вказувати у рядку 19 фіскального чека? Чи буде помилкою вказати «Кредит»?
Від страхової компанії надійшло страхове відшкодування за розбите скло авто в рахунок погашення кредиторської заборгованості за відсотками за кредит 5–7–9. Як облікувати?
Чи передбачена відповідальність за відсутність у фіскальному чеку, сформованому на РРО та/або ПРРО, реквізитів рядків 12—17, якщо у суб’єктів господарювання немає можливості з’єднати/поєднати РРО/ПРРО з платіжним терміналом (POS-терміналом), у тому числі після 1 березня 2025 року?
Чи необхідно під час зняття з обліку в контролюючих органах закривати всі рахунки юридичної особи?
Який розрахунковий документ повинна видавати фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, при проведенні готівкових розрахунків з клієнтами?
Чи може підзвітна особа додати до авансового звіту копію розрахункового документа?
Які особливості інвентаризації розрахунків у період воєнного стану?
Як ФОПу-платнику єдиного податку першої — третьої груп (крім е-резидента) у разі розірвання договору відобразити у податковій декларації платника єдиного податку повернення коштів (авансу, передоплати) покупцю за товари (роботи, послуги)?