Відповіді на запитання за темою Лікарняні та декретні

Коли не надають відпустку для догляду за дитиною
Чи може бабуся, яка офіційно працює на роботі, взяти відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, якщо мати дитини являється підприємцем ІІІ групи і її чоловік також являється підприємцем ІІІ групи?
677
Декретні в розрізі окремих місяців не перевищують мінзарплату: як нарахувати ЄСВ
Як нараховувати ЄСВ працівнику за основним місцем роботи, якщо сума допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, в розрізі окремих місяців, не перевищує розмір мінімальної заробітної плати?
715
Чи призначати лікарняні за електронним листком непрацездатності, якщо минуло 6 місяців
Електронний лікарняний, який підлягав оплаті, своєчасно відобразили в кабінеті страхувальника. Уповноважена особа була у відпустці і не внесла його до протоколу про призначення страхових виплат. Чи можна призначити допомогу по тимчасовій непрацездатності за таким лікарняним листом після сплину 6 місяців?
424
З якої дати період призупинення дії трудового договору виключають, обчислюючи лікарняні
Чи виключають із розрахункового періоду, за який визначають середньоденну зарплату для обчислення допомоги по тимчасовій непрацездатності, календарні дні призупинення дії трудового договору у зв’язку з військовою агресією росії проти України за лікарняними, закритими до та після 1 січня 2023 року?
404