Застосування РРО: робота, помилки та штрафи

UA RU
Автор

Гончар Олена

головний редактор Вищої школи Головбуха
Хто, де та за яких умов застосовує РРО? Як навчитися користуватися касовим апаратом? Як реєструвати та знімати з реєстрації РРО, КОРО, РК? Як уникати помилок у роботі з РРО та які штрафи передбачені за РРО порушення? — якщо виникають ці запитання, навчальний модуль РРО спеціально для вас, гайда знайомитися, тут РРО зміни, про які дійсно варто знати!

Чек РРО за продажу товарів через «Нову пошту» ― «NovaPay»

Про актуальність теми застосування РРО й говорити. Законотворці що не день «радують» змінами, а підприємці бояться схибити і натрапити на штраф.

Ваша персональна пропозиція для передплати!

Телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні)️

Годі боятися, коли можна навчатися! Курси бухгалтера у Вищій школі Головбуха містять навчальний модуль «РРО: робота, помилки та штрафи». Його розробила Тетяна Купчик спеціально для нашої школи бухгалтера, він допоможе розібратися, як правильно працювати з РРО та підготує вас до найнепередбачуваніших ситуацій, що виникатимуть упродовж роботи з РРО.

Тема РРО сьогодні в топі обговорення серед підприємців: досі не всі розуміють, чи потрібно встановлювати касовий апарат. Часу в бухгалтера, щоб самостійно вивчати всі РРО зміни обмаль. У Вищій школі Головбуха зібрали всі запитання від бухгалтерів, систематизували інформацію та створили програму «РРО: робота, помилки та штрафи».

Справжній рятувальний круг для усіх, хто працює з РРО. Тривалість навчання — 3 місяці (75 годин) 4 модулі, 16 курсів, 56 уроків.

Детальна програма курсу «РРО: робота, помилки та штрафи»

Модуль 1. Умови, за яких застосовують РРО

1.1.Розрахункова операція

1.2.Умови роботи з та без РРО

Модуль 2. Реєстрація та скасування реєстрації РРО, КОРО, РК

2.1.Заковики реєстрації РРО

2.2.Скасування реєстрації РРО

2.3.Реєстрація та скасування реєстрації КОРО

2.4.Реєстрація та скасування реєстрації РК

Модуль 3. Робота з РРО та програмним РРО

3.1.Програмування РРО

3.2.Службові звіти

3.3.Фіскальні касові чеки

3.4.Форс-мажорні ситуації

3.5.День касира

3.6.Програмний РРО

3.7.Платіжний термінал

3.8.РРО-звітність

Модуль 4. Помилки в роботі з РРО та штрафи за порушення

4.1.Виправляємо помилки

4.2.Штрафні санкції

Застосування РРО: робота, помилки та штрафи

Наголошуємо, по завершенню підвищення кваліфікації бухгалтера у Вищій школі Головбуха ви отримаєте не лише підвищення кваліфікації бухгалтера, а й документальне підтвердження цьому і потрапите в Єдиний реєстр сертифікованих бухгалтерів. Будь-який керівник оцінить це, адже в реєстр потраплять лише справжні професіонали, які довели високий рівень знань, адже пройшли підсумковий тест за обраною програмою.

Підвищення кваліфікації бухгалтера

sertufikat_sereduna.png

Над Програмою працювала

9.png Тетяна Купчик, шеф-редактор Експертус Головбух

 

Запрошуємо 13 грудня на безплатний вебінар! З'ясуємо, для кого мораторій на податкові перевірки скасували, а для кого - ні. Підкажемо, як уникнути фінансових ризиків
Центральна частина статичний блок 2