Адже юридична сила електронного документа не може бути заперечена лише через те, що він має електронну форму.
Так, при проведенні перевірок посадові особи контролюючого органу мають право отримувати у платників податків належно завірені копії первинних фінансово-господарських, бухгалтерських та інших документів, що свідчать про приховування (заниження) об’єктів оподаткування, несплату податків/зборів/платежів, порушення вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДФС. Такі копії мають бути засвідчені підписом платника податків/його посадової особи і скріплені печаткою (за наявності).
При цьому копією документа на папері для електронного документа є візуальне подання електронного документа на папері, яке засвідчене в порядку, встановленому законодавством. Порядок засвідчення наявності електронного документа (електронних даних) на певний момент часу затверджено постановою КМУ від 26.05.2004 № 680.
Невиконання платником податку законодавчих вимог до первинних документів й інших документів, пов’язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, що ведуться в електронному вигляді, є підставою для невизнання їх підтверджуючими документами органами ДФС.
Лист ГУ ДФС у м. Києві від 07.04.2016 № 2849/К/26-15-13-02-15