Змінено правила розкриття інформації емітентами цінних паперів

НКЦПФР внесла зміни до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів (далі ― Положення).

Так, для емітентів цінних паперів, які відповідно до законодавства складають фінансову звітність за МСФЗ, уточнено, що розкриттю підлягатиме така фінансова звітність:

  • проміжна (квартальна) фінансова звітність у складі балансу (звіту про фінансовий стан), звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід), звіту про рух грошових коштів, звіту про власний капітал і приміток до фінансової звітності;
  • річна фінансова звітність у складі балансу (звіту про фінансовий стан), звіту про фінансові результати (звіту про сукупний дохід), звіту про рух грошових коштів, звіту про власний капітал і приміток до фінансової звітності.

Емітенти, цінні папери яких перебувають у першому рівні лістингу, додатково розміщуватимуть в інтернеті фінансові звіти англійською мовою.

Також зазначено, що до особливої інформації емітента цінних паперів належатимуть, зокрема, відомості про прийняття рішення про розміщення цінних паперів на суму, що перевищує 10% статутного капіталу. Нагадаємо, що наразі у Положенні йдеться про суму, яка перевищує 25% статутного капіталу.

Рішення набирає чинності через десять днів із дня його офіційного опублікування.

Рішення НКЦПФР від 12.04.2016 № 410


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вексельні операції

Розрахунки за допомогою векселів є однією з форм безготівкових розрахунків із погашення боргів за отримані товари. У консультації розглянемо особливості вексельних розрахунків і платежів по векселям, придбання-продаж векселів, а також відображення таких операцій у бухгалтерському обліку
28059

Цінні папери у підприємницькій діяльності

Цінні папери можуть використовувати для залучення додаткового фінансування, отримання інвестиційно-спекулятивного прибутку, посвідчення боргових зобов’язань або корпоративних прав. Розглянемо, якими бувають цінні папери, їхні форми та види за профільним Законом
27959

Спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів – огляд Закону № 738

Новоприйнятий Закон № 738 зачіпає законодавство України щодо цінних паперів, фондового ринку та товарних бірж. З’являються нові види цінних паперів, врегульовуються питання взаємозаліків у вигляді ліквідаційного (фінансового) неттінгу, створюється можливість для діяльності об’єднань власників облігацій. Огляд цих та інших нововведень для України у сфері фінансових інструментів – у консультації.
2642

Облігації

Інвестування грошей в облігації є незвичним варіантом для більшості громадян та суб’єктів господарювання. Однак, це спосіб отримати дохід та зберегти свій капітал. В консультації про те, що таке облігації та якими вони бувають, які найбільш надійні, хто і як їх може купити, нюанси оподаткування облігацій та операцій з ними.
8871

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді