Платники податку, які застосовують спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, крім декларації з ПДВ «0110», подають податкову декларацію з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123».
До такої податкової декларації включаються лише ті операції, що стосуються спеціального режиму.
У рядку 13 податкової декларації з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123» відображається коригування податкового кредиту, пов’язане з використанням раніше придбаних товарів і послуг, необоротних активів частково для виготовлення сільськогосподарськими підприємствами сільськогосподарських товарів чи послуг, а частково для виготовлення інших товарів чи послуг.
Таке коригування проводиться виходячи з балансової (залишкової) вартості необоротних активів та вартості залишків товарів, що використовуються чи підлягають використанню в сільськогосподарському виробництві, що склалися станом на початок звітного (податкового) періоду, відповідно до частки використання таких товарів і послуг, необоротних активів в операціях сільськогосподарського виробництва та в інших операціях: за зміни напряму використання товарів або послуг, необоротних активів та за реєстрації сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування.
Прес-служба ГУ ДФС у Тернопільській області
Податковий кредит з ПДВ завжди був об’єктом прискіпливої уваги з боку податківців, так як впливає на обсяг податку сплаченого до бюджету. Сьогодні в консультації про право на податковий кредит з ПДВ, правила його обліку, податковий кредит з ПДВ проводки і приклади
Первинні документи від постачальника надходять із запізненням у наступному звітному періоді. Причому виникає невідповідність між датами проведення податкових накладних та акта надання послуг. З’ясуємо, чи існують у такому разі ризики невизнання витрат та податкового кредиту з ПДВ
Донедавна покупець, списуючи безнадійну заборгованість, мусив зменшити сформований податковий кредит.
Покупець — платник ПДВ визнав податковий кредит за податковою накладною на неправильну дату. Чи правомірно це? Чи потрібно виправити помилку у податковій декларації з ПДВ?
Постачальник має податковий борг , за даними податківців, і його майно перебуває у податковій заставі. Розглянемо, чи зашкодять підприємству-покупцеві тимчасові фінансові проблеми постачальника.