Проект нової форми акта про результати перевірки дотримання принципу «витягнутої руки»

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

ДФС оприлюднила проект наказу про затвердження нової форми акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» (далі — акт) та Вимог до його (її) складання, розроблений Мінфіном.

Оновлення форми акта зумовили зміни, внесені до статті 39 Податкового кодексу України (ПК). Зокрема, зміни у назві перевірки та порядку проведення перевірок з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки».

Прийняття наказу спрямоване на забезпечення виконання норм ПК та врегулювання спірних питань між органами контролю та платниками податків під час застосування положень підпункту 39.5.2.17 ПК.

Проект наказу «Про затвердження форми акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» та Вимог до його (її) складення» (завантажити)

Проект форми акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» (завантажити)

Вимоги до складення акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» (завантажити)


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Хто, коли і як подає Звіт про контрольовані операції

Якщо були операції з нерезидентами, які підпадають під критерії контрольованих, то треба подати Звіт про контрольовані операції 2024. А якщо бути точним, то Звіт про контрольовані операції 2023, так як восени 2024 року спливає саме термін подачі звіту за 2023 рік
67497

Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній

У 2024 році учасникам міжнародної групи компаній, що мали контрольовані операції, разом зі звичним уже Звітом про контрольовані операції обов’язково треба подати повідомлення про участь у міжнародній групі компаній за 2023 рік. У консультації розповімо про форму цього повідомлення, терміни подання, алгоритм заповнення та штрафи, які доведеться сплачувати за неподання
15092

Трансфертне ціноутворення в Україні

Трансфертне ціноутворення – це взаємопов’язані теми, які стосуються тих підприємств, які мають операції з нерезидентами на значні суми, особливо з країнами, які мають статус офшорів. Коли й який із наявних п’яти методів трансфертного ціноутворення використовувати, їхні переваги і недоліки, особливості сировинних контрольованих операцій, пропорційне коригування, а також практика податкових перевірок трансфертного ціноутворення – в огляді
42414

Закон № 3813: податок на прибуток, ТЦУ, ПДФО і туристичний збір

Закон № 3813, яким депутати внесли чергові зміни до Податкового кодексу України (ПК), опублікований у «Голосі України» 25.07.2024. Більшість змін, що в ньому передбачені, за винятком окремих положень, запрацює з першого числа наступного місяця після місяця його опублікування. Тобто з 01.08.2024.
942

Які податки сплачують резиденти Дія Сіті

У консультації розглянемо вимоги до резидентів Дія Сіті, які суб’єкти господарювання можуть бути резидентом Дія Сіті, які пільги з оподаткування для резидентів Дія Сіті, умови застосування зниженої ставки ПДФО до доходу найманих працівників
46750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді