Податківці знову дозволили колишнім спецрежимникам подати інформацію для перерахунку реєстраційного ліміту в СЕА ПДВ. Період подання — з 27.02.2018 по 19.03.2018 включно.
Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності
► Порядок заповнення податкової накладної у 2018 році
Щоб подати інформацію про виправлення помилок, спецрежимники:
1. Надають інформацію, що встановлює відповідність між ознакою, зазначеною в номері ПН/РК і здійсненими операціями, за якими склали податкові накладні. Для цього складають і подають до ДФС окремий документ — Повідомлення у вигляді розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі — Повідомлення-РК).
2. Складають Повідомлення-РК за чинною на сьогодні формою розрахунку коригування.
3. Подають Повідомлення-РК до ДФС із застосуванням механізму, що використовується для направлення на реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) розрахунків коригування.
► Виправляємо помилки у податковій накладній та заповнюємо розрахунок коригування
4. Складають Повідомлення-РК винятково до податкових накладних, які відповідають таким критеріям:
- дата їх складання припадає на період з 01.07.2015 по 31.12.2016;
- дата реєстрації в ЄРПН — не пізніше за 15.01.2017;
- сума податку, зазначена у них, відображена у розділі І декларацій з ПДВ, які були подані в межах спецрежиму або за якими розраховувалися з бюджетом;
- сума податку, зазначена у них, відображена у розділі І Додатка 5 до декларації за формами 0121-0123 та 0130 або до декларації за формою 0110;
- були включені до складу податкових зобов’язань того звітного періоду, на який припадає дата їх складання (незалежно від дати реєстрації в ЄРПН).
Інформацію щодо прийняття Повідомлень-РК ДФС надаватиме платникам після спливу терміну їх прийняття (після 19.03.2018) незалежно від дати подання Повідомлення-РК до ДФС.
► Податкові зобов’язання з ПДВ після інвентаризації
Також податківці навели особливості складання Повідомлення-РК у деяких ситуаціях.