У додатку 2 до декларації з ПДВ у графах 2, 3 заголовної частини зазначте звітний (податковий період), у якому виникла сума від’ємного значення ПДВ, у такому форматі:
- дві цифри місяця (наприклад 01, 02, 03 або квартал — І, II, III, IV);
- чотири цифри року (наприклад 2017).
У таблиці 1 додатка 2 врахуйте значення рядка 21 декларації з ПДВ. Графи таблиці 1 додатка 2 до декларації з ПДВ заповніть у хронологічному порядку виникнення сум від’ємного значення, починаючи зі звітного періоду, який є найближчим до дати подання декларації.
Заявити до бюджетного відшкодування можна від’ємне значення ПДВ у сумі, що не перевищує реєстраційного ліміту на момент отримання декларації.
Таблицю 1 додатка 3 до декларації з ПДВ заповніть так:
- у графі 1 зазначте суму від’ємного значення, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200.3 Податкового кодексу України (ПК) на момент подання декларації, за вирахуванням суми, зарахованої у зменшення суми податкового боргу з ПДВ (рядок 20.1 декларації);
- у графі 2 відобразіть суму з рядка 1, що є фактично сплаченою у попередніх та звітному періодах постачальникам товарів/послуг або до бюджету;
- у графі 3 зазначте суму, що підлягає бюджетному відшкодуванню та яку переносите до рядка 20.2 декларації. Значення цього рядка не може перевищувати значення рядка 2.
Суму ПДВ із графи 2 розшифруйте в таблиці 2 додатка 3 до декларації. У таблиці зазначте індивідуальний податковий номер контрагента, за рахунок якого виникла сума від’ємного значення, виходячи із хронології її виникнення, починаючи зі звітного періоду, який є найближчим до дати подання декларації.