Як повернути кошти за ненадані товари і послуги

Лист ДФС від 26.03.2019 № 1264/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

ДФС зазначила, що повернення продавцем коштів за ненадані товари/послуги залежить від виду розрахунків, що вони проводили.

Коли товари оплачували у безготівковій формі, повертати кошти мають безготівково через установу банку.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності та несплату податків

За готівкової форми розрахунків чи застосування банківської платіжної картки кошти повертають із застосуванням РРО та оформляють відповідний розрахунковий документ.

Якщо ж платили за допомогою банківської платіжної картки — кошти повертають на розрахунковий рахунок покупця, відкритий у банку (тобто без видачі готівкових коштів).

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
61553

РРО для ФОП: ліміти

Чи існує зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
2220

Електронний чек 2023

У цьому огляді про те, як працюють електронні чеки та програмні реєстратори розрахункових операцій (пРРО), що є альтернативою звичайним касовим апаратам
11529

Реєстрація РРО: алгоритм, необхідні документи

Розрахунки за продані товари/послуги готівкою та з використанням платіжних карток суб’єкти господарювання мусять проводити, використовуючи зареєстровані РРО. Розберемо правила реєстрації РРО.
37045

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді