Нова форма звіту до центру зайнятості

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

ОНОВЛЕНА форма № 1-ПА (квартальна)СКАЧАТИ ОНОВЛЕНУ ФОРМУ

Затвердили нову форму звітності «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» № 1-ПА (квартальна) (далі — форма № 1-ПА) та Порядок її подання.

За цією формою звітують юридичні особи та ФОП, які:

  • надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні;
  • здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців;
  • надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів 2020 бланк

Подають форму щоквартально міським, районним і міськрайонним центрам зайнятості не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу.

Якщо останній день строку подачі припадає на неробочий день, днем закінчення строку подання звіту є перший після нього робочий день.

Форму № 1-ПА можна подати в електронному (з накладенням ЕЦП) чи паперовому вигляді (із засвідченням підписом керівника або уповноваженої ним особи).

У разі наявності філій, представництв, відділень, інших відокремлених підрозділів, форму № 1-ПА подайте за результатами діяльності всіх своїх підрозділів.

Наказ набере чинності з дня його опублікування.

Наказ Мінсоцполітики від 03.06.2019 № 851


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12031

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52411

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді