Нова форма звіту до центру зайнятості

ОНОВЛЕНА форма № 1-ПА (квартальна)СКАЧАТИ ОНОВЛЕНУ ФОРМУ

Затвердили нову форму звітності «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» № 1-ПА (квартальна) (далі — форма № 1-ПА) та Порядок її подання.

За цією формою звітують юридичні особи та ФОП, які:

  • надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні;
  • здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців;
  • надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів 2020 бланк

Подають форму щоквартально міським, районним і міськрайонним центрам зайнятості не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу.

Якщо останній день строку подачі припадає на неробочий день, днем закінчення строку подання звіту є перший після нього робочий день.

Форму № 1-ПА можна подати в електронному (з накладенням ЕЦП) чи паперовому вигляді (із засвідченням підписом керівника або уповноваженої ним особи).

У разі наявності філій, представництв, відділень, інших відокремлених підрозділів, форму № 1-ПА подайте за результатами діяльності всіх своїх підрозділів.

Наказ набере чинності з дня його опублікування.

Наказ Мінсоцполітики від 03.06.2019 № 851

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронні лікарняні 2024

Україна, попри бойові дії та введений воєнний стан, з 01.01.2023 успішно перейшла на систему електронних лікарняних. Хоча паперові лікарняні листки все ще видаватимуться у виняткових випадках, у цій статті ми розкажемо про переваги та функціонування електронної системи лікарняних. Дізнайтеся, як працює процес видачі електронних лікарняних, як їх оплачувати, що робити з паперовими листками непрацездатності, а також як вирішити поточні проблеми, пов'язані з новою системою. Отримайте вичерпну інформацію про те, як взаємодіяти з електронними лікарняними та забезпечити права та інтереси як роботодавців, так і працівників
231778

Авансовий звіт 2024: як заповнити

Звіт про використання коштів, виданих на відрядження, ще неофіційно називають авансовий звіт. Це необхідний документ для кінцевого оформлення господарських операцій з підзвітними особами. Як оформити авансовий звіт, зразки його заповнення – у консультації
300756

Військовий збір 2024

Військовий збір в Україні запровадили як тимчасовий податок ще на початку збройної агресії рф, коли здійснювалися АТО. Мета збору – фінансова підтримка реформування ЗСУ. Військовий збір став своєрідним доповненням до податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), утворивши з ним нерозлучний тандем. Сьогодні в консультації про нюанси розрахунку та утримання військового збору, об’єкти оподаткування, його платників, звітність та штрафи
121118

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді