Беремо на роботу студента: чи оформляти його сумісником

Виробничий календар — 2020 для п’ятиденки

Приймати на роботу студента як сумісника немає підстав, якщо він не працює десь ще за трудовим договором і саме те місце роботи є для нього основним.

Відносини між студентом і навчальним закладом — не трудові. Навчання для студента є основним видом діяльності, але не основним місцем роботи. Тому в цьому випадку немає факту роботи.

Роботодавець може прийняти на роботу студента незалежно від форми його навчання. При цьому такий співробітник матиме ті самі права, що й решта працівників.

Отже, студента, навіть якщо він навчається на денній формі, приймайте тільки на основне місце роботи, якщо, звичайно, він не працює за основним місцем роботи в іншого роботодавця.

Якщо ваш працівник-студент, не досяг 18-річного віку, йому не можна встановлювати випробувальний строк (ст. 26 Кодексу законів про працю).

У разі, якщо студент навчається на денній або вечірній формі, то виконувати свої трудові обов’язки він може тільки у вільний від навчання час. Тому в більшості випадків таких осіб приймають на роботу на умовах неповного робочого часу.

Робота на умовах неповного робочого часу ніяк не обмежує трудові права працівника.

Утім, можна приймати студентів денної форми навчання на роботу на умовах повного робочого часу.

За матеріалами ГУ Держпраці у Дніпропетровській області


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Відрядження 2024: як оформити

Все про відрядження в Україні — в огляді. Також аналізуємо документальне оформлення відрядження
197924

Відрядження на власному автомобілі

Для працівників вояж у відрядження на автомобілі комфортніший та зручніший, ніж на громадському транспорті, однак для бухгалтера — додаткова робота. Розглянемо, як відобразити у податковому та бухгалтерському обліку витрати на відрядження працівника на власному автомобілі
17914

Як вести підсумований облік робочого часу

Скористайтеся порадами експертів, щоб запровадити підсумований облік робочого часу, вести його без помилок, скласти графік змінності та оплачувати час, відпрацьований понад норму
30947

Виробнича практика на підприємстві: як оформити й оплачувати працю

Виробнича практика — частина навчального процесу. Практиканти на підприємстві можуть бути як учнями професійно-технічних навчальних закладів (профтехучилищ), так і студентами вишів (ст. 29 Закону України «Про професійно-технічну освіту» від 10.02.1998 № 103/98-ВР; ст. 51 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII)
40238

Страховий стаж для виходу на пенсію

У статті експерт розкаже все про страховий стаж для виходу на пенсію. Зручні таблиці допоможуть, коли постали перед потребою, як визначити страховий стаж для пенсії
110393

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді