Щоб перевірки не здавалися «страшними», ДРС розробляє свій посібник порад

Скачати оновлений План-графік податкових перевірок на 2019 рік

Державна регуляторна служба України (ДРС) наголосила: бізнес не мусить боятися перевірок. Реформа системи державного нагляду і контролю спрямована на те, щоб органи контролю перетворилися на консультантів для підприємців. Та завжди корисно знати свої права і вміти їх захищати. Одним зі своїх завдань ДРС вважає підвищення правової обізнаності бізнес-спільноти щодо перевірок господарської діяльності, які проводять органи державного нагляду (контролю).

Так, ДРС співпрацює із Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для розроблення посібника для малих та середніх підприємств із питань проходження перевірок господарської діяльності, що їх проводять органи державного нагляду (контролю).

Посібник матиме практичне спрямування і міститиме поради для представників бізнесу (власників, менеджерів) щодо дій (алгоритму поведінки) під час проходження заходів державного нагляду (контролю). У Посібнику будуть посилання на відповідні положення законодавства, практичні поради юристів і зразки необхідних документів. Він буде оформлений у вигляді покрокової інструкції за такими етапами:

  • до перевірки (пошук інформації та особливості підготовки тощо);
  • під час перевірки (необхідні документи, правила проведення, підстави і порядок подання скарг на порушення тощо);
  • після перевірки (отримання результатів, їх оскарження, виконання приписів тощо).

Концепція посібника

За матеріалами Державної регуляторної служби України


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
19761

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
34662

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді