Учасники-юрособи затвердили ліквідаційний баланс: чи подавати його до ДПС

Ліквідація ТОВ за рішенням засновників: алгоритм дій

Ліквідаційна комісія (ліквідатор) зобов’язана здійснювати розрахунок зобов’язань щодо податків, зборів, обов’язкових платежів, сплачувати їх і подавати відповідну звітність до зняття з обліку юрособи як платника податків.

Учасники-юрособи затвердили ліквідаційний баланс: чи подавати його до ДПС

При цьому ліквідаційна комісія (ліквідатор) складає та подає до органів ДПС податкову звітність за останній звітний період до затвердження ліквідаційного балансу.

Ліквідаційна комісія або ліквідатор юрособи складає проміжний ліквідаційний баланс та ліквідаційний баланс.

Реорганізація підприємства та її види

У ліквідаційному балансі відображають результати прийнятих рішень про стягнення боргів, розподілення активів, власного капіталу та погашення (списання) зобов’язань, які призвели до відсутності активів, власного капіталу і зобов’язань ліквідованого підприємства на заключну дату складання ліквідаційного балансу.

Ліквідаційний баланс після його затвердження учасниками юрособи, судом або органом, що прийняв рішення про ліквідацію юрособи, подають до органу ДПС за основним місцем обліку платника.

За матеріалами ГУ ДПС у Київській області


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Банкрутство фізичної особи у 2024 році

Банкрутство фізичної особи – це спосіб списати усі борги або їх частину. Експерт розповів про те, як відбувається банкрутство фізичних осіб та оподаткування такої процедури
30456

Порядок ліквідації підприємства

Ліквідація — це одна з форм припинення діяльності суб’єкта господарювання. Відсутність правонаступництва, тобто передачі прав та обов’язків третій стороні, відрізняє її від реорганізації. Яка послідовність дій при ліквідації, у якій черзі погашаються борги та як звільнити працівників при ліквідації? Що таке ліквідаційний баланс підприємства? Розглянемо, як здійснюється ліквідація юридичної особи у 2023 році, враховуючи деякі особливості воєнного стану
77441

Ліквідаційний баланс підприємства

У статті розповімо про ліквідаційний баланс підприємства, що він у себе включає, кому і коли його складати. Також згадаємо про проміжний ліквідаційний баланс
9245

Як ліквідувати ТОВ

Експерт-юрист пояснить порядок ліквідації ТОВ та яку звітність необхідно подати для ліквідації.
9984

Як звільнити працівника під час реорганізації підприємства

Звільнення працівників під час реорганізації має певні нюанси, які слід враховувати. Як документально оформити звільнення працівника при реорганізації, зразок попередження про звільнення при реорганізації — у консультації.
57223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді