⚠️ ЯК ВРЯТУВАТИ БІЗНЕС У ДРУГУ ХВИЛЮ ЖОРСТКОГО КАРАНТИНУ ⚠️
У зв’язку із запровадженням карантинних заходів, ресторанний бізнес зазнав чи не найбільших обмежень та збитків.
Тому, враховуючи обмежений ресурс держбюджету для надання допомоги представникам бізнесу, який найбільше постраждав від введених карантинних обмежень, необхідно:
1. Посилити контроль за дотриманням протиепідемічних вимог.
2. Скасувати заборону на приймання відвідувачів закладами громадського харчування, які не спеціалізуються на організації вечірок та дискотек з 8 по 24 січня.
3. Дозволити роботу після 23-ї та до 7-ї години закладів з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім адресної доставки, замовлень на винос і діяльності після 23-ї години 31.12.2020 і проведення розрахункових операцій до 2-ї години 01.01.2021.
4. Дозволити розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 1,5 метри між сусідніми столиками та більш як 4 особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років) за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими респіраторами або захисними масками, що закривають ніс та рот.
5. Надати податкові преференції (встановити 7% ПДВ для ресторанів), спростити реєстраційні та дозвільні процедури, реструктуризувати та зменшити комунальні платежі, вдосконалити трудове законодавство.
За інформацією Спілки Українських Підприємців
Уряд розробив антикризові програми підтримки людей та бізнесу, якщо карантин в Україні посилять. Вони мають допомогти підприємствам і підприємцям подолати наслідки другої хвилі жорсткого карантину. Чи ліберальні нові зміни та яка з них користь бізнесу? Нумо розбиратися!