⚡️ ДИСКОНТНІ ВІЙНИ: ЯКІ АРГУМЕНТИ СТАНУТЬ ЗБРОЄЮ У СУДІ ⚡️
У четвертому кварталі 2020 року податківці здійснили 77 закупівель алкогольних напоїв через доступні Інтернет-сайти. Замовлення проводились на такі товари: горілка, коньяк, спирт тощо.
У більшості випадків торгівлю підакцизними товарами проводили фізособи без належної державної реєстрації.
В окремих випадках відправники алкогольних напоїв для уникнення відповідальності у супровідних документах зазначали назви товарів, непов’язані з підакцизними товарами: безалкогольні напої, автохімія тощо.
Для притягнення фізосіб до адміністративної відповідальності та блокування Інтернет-сторінок, матеріали перевірок направлені територіальним підрозділам ДФС за місцем проживання. За встановленими фактами ДФС порушило низку кримінальних проваджень щодо незаконного продажу алкогольних напоїв.
Так, наприклад, податківці Луганської області на одному з інтернет-сайтів придбали алкогольні напоїв, які були отримані через мережу «Нова пошта». В інформації про посилку замість алкоголю зазначались автокосметика та одяг, продаж здійснювали громадяни, які проживали у Вінницькій області.
Інформацію про незаконний продаж алкогольних напоїв направили до ГУ ДФС у Вінницькій області для вжиття відповідних заходів.
У рамках розслідування кримінального провадження ГУ ДФС у Вінницькій області провело обшуки за адресами домоволодіння та гаражного приміщення, і виявили та вилучено обладнання для розливу фальсифікованих алкогольних напоїв та 5,5 тис. літрів готової продукції на 812 тис. гривень.
