⚡ ПЕРША КВАРТАЛЬНА ЗВІТНІСТЬ З ПДФО ТА ЄСВ: ПРИКЛАДИ, ЗРАЗКИ, ПОЯСНЕННЯ ⚡
Увага, завтра, 20.04.2021 — граничний термін звітування з ПДВ за березень за новою формою, яка враховує зміни, внесені наказом Мінфіну від 01.03.2021 № 131. Уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, зі змінами, внесеними наказом № 131, подають починаючи з 01.04.2021.
Саму ПДВ-звітність у березні чиновники двічі перероблювали: трохи оптимізували, деякі додатки об’єднали, інші переробили глобально або точково. Тому розібратися в оновлених формах, а тим паче правильно їх заповнити — завдання не з простих. Натомість помилки або неточності під час складання ПДВ-звітності можуть привести до небажаних податкових наслідків. Щоб убезпечити вас від цих ризиків досвідчений фахівець системи «Експертус Головбух» Наталія Товченик підготувала низку детальних алгоритмів заповнення оновленої декларації з ПДВ і її додатків.
Скористайтеся порадами експерта — і вам не доведеться ламати голову над новаціями та виправляти помилки, якщо щось випустили з уваги.
- Алгоритм заповнення Додатка 1 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 2 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 3 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 4 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 5 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 6 до декларації з ПДВ
- Алгоритм заповнення Додатка 7 до декларації з ПДВ