Що очікувати аграріям від земельної реформи

У Мінагрополітики розповіли, які можливості відкрито завдяки цифровізації земельних відносин.

Що очікувати аграріям від земельної реформи

Держпідтримка розвитку тваринництва та переробки сільгосппродукції у 2022 році

Заступник Міністра аграрної політики Денис Башлик розповів, що в межах реалізації земельної реформи Мінагрополітики планує:

  • запустити Державний аграрний реєстр;
  • запровадити принцип екстериторіальності на послуги Держземкадастру;
  • удосконалити портал Національної інфраструктури геопросторових даних.

За словами заступника, на всі основні послуги буде запроваджено принцип екстериторіальності, щоб максимально прибрати взаємодію між чиновником та споживачем послуг.

На порталі Національної інфраструктури геопросторових даних буде відкрито та уніфіковано всі дані про природні ресурси України. Наразі доступ до цього ресурсу обмежений з міркувань безпеки.

Найближчим часом планують запустити Державний аграрний реєстр — єдиний майданчик, де буде акумульовано інформацію про виробників сільськогосподарської продукції та сільськогосподарську діяльність, яку вони здійснюють.

За інформацією Мінагрополітики


Наші спільний опір, щоденна боротьба наших хлопців та дівчат на передовій і наша надважка робота в тилу приносить свої результати. Ворог знесилений, а ми втримуємо економіку України на гідному рівні, навіть у такі скрутні часи. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахових видань «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух» на рік.

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером, телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні). Миру нам. Тримаймо рівень!


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Мінімальне податкове зобов’язання: як розрахувати та сплатити

Cума всіх сплачених податків аграрієм не має бути менше ніж мінімальне податкове зобов’язання. Як розрахувати мінімальне податкове зобов’язанн та чи зросте податкове навантаження — у консультації
50124

Облік власновирощеної сільгосппродукції для посіву

Агропідприємства вирощують продукцію переважно для продажу на сторону. Проте нерідко використовують її як насіння для нового врожаю. Тримайте роз’яснення експерта, які допоможуть облікувати витрати на підготовку та посів насіння, а також задокументувати ці операції
58

Ліцензування зберігання пального для аграріїв

Ліцензія на зберігання пального агропідприємством необхідна усім сільгосптоваровиробникам (фермерам), які закуповують пальне та зберігають його на своїй території для подальшого використання для власних потреб чи промислового перероблення. Розглянемо, що для цього потрібно та які останні зміни
4305

Як оцінити збитки від війни особистим селянським і фермерським господарствам — ФОПам

Мінагрополітики вдосконалило процедуру оцінки шкоди та збитків, що особисті селянські та фермерські господарства — ФОПи зазнали через військову агресію рф. Підкажемо, як діяти цим господарствам, аби провести оцінку розміру збитків від загибелі сільськогосподарських тварин, бджолосімей і пошкодження сільськогосподарської техніки. Це дасть змогу з часом отримати їх відшкодування
66

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді