Нюанси реалізації через електронні торги арештованого майна вартістю до 1700 грн.

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Унесено зміни до Тимчасового порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів

Унесено зміни до Тимчасового порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів, затвердженого наказом Мін’юсту від 16.04.2014 № 656/5.

Зокрема, визначено особливості проведення електронних торгів щодо майна, вартість якого не перевищує 100 нмдг (1700 грн.).

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

Реалізація відповідного майна здійснюється так:

  • електронні торги проводяться протягом одного тижня з дати внесення інформації про лот у систему електронних торгів;
  • гарантійний внесок учасником електронних торгів не сплачується;
  • заявки на участь у торгах приймаються до моменту початку торгів.

Також уточнено, що кожен з учасників електронних торгів може під час їх проведення на будь-якому етапі вказати через веб-сайт електронних торгів особливу ставку покупки лота (не більше одного разу).

Особлива ставка вказується з аналогічним кроком, як і цінові пропозиції по цьому лоту, і не має перевищувати максимальної цінової пропозиції, запропонованої в ході торгів іншими учасниками. Вона не може дорівнювати вже вказаній особливій ставці іншого учасника.

Якщо учасник подав цінові пропозиції у ході торгів, особлива ставка має бути вищою, ніж максимальна, серед поданих цим учасником. Якщо ж учасник не зробив жодної цінової пропозиції, особлива ставка має бути не нижчою, ніж стартова ціна лота.

Після подачі особливої ставки учасник втрачає право подавати цінові пропозиції.

Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Акцизний податок в Україні у 2025 році: які товари оподатковують, як розрахувати

Як правильно розрахувати акцизний податок у 2025 році та не допустити помилок у звітності? У цьому матеріалі розбираємо, як нараховувати акциз за основними групами підакцизних товарів — пальним, алкоголем, тютюновими виробами, легковими авто. Розглядаємо зміни для роздрібних продавців, особливості відображення втрат підакцизних товарів у період війни та те, що варто знати бухгалтерам і підприємцям про акцизний податок 2026
111796

Як привести статут у відповідність до Закону про ТОВ

Чи обов’язковим є приведення статуту ТОВ у відповідність з вимогами Закону про ТОВ, які вимоги до статуту ТОВ діють тепер, чи треба вносити до вже існуючого модельного статуту зміни? Ці та пов’язані з ними питання — в огляді
19030

Новий порядок атестації працівників охорони здоров’я: головні акценти

Нові правила атестації працівників охорони здоров’я змінюють підходи до стажу, категорій і відповідальності. Розповідаємо, як саме оновилася процедура, хто за що відповідатиме, як обчислювати стаж і що тепер буде з кваліфікаційними категоріями
47

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді