Коли вперше подавати Податковий розрахунок за оновленою формою

Податковий розрахунок за оновленою формою, яку Мінфін затвердив наказами від 04.07.2022 № 189 та від 25.07.2022 № 215, вперше слід подати до 09.02.2023.

dod_4_df.jpg

Оплата праці в умовах повітряних тривог і відключення світла

Податкові агенти та платники ЄСВ зобов’язані впродовж 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, подати до ДПС Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізосіб, сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (даліПодатковий розрахунок) з розбивкою за місяцями звітного кварталу.

Мінфін наказами від 04.07.2022 № 189 та від 25.07.2022 № 215 вніс зміни:

  • до форми Податкового розрахунку;
  • Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізосіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

Якщо через запровадження нового податку або зміну правил оподаткування змінюють форми податкової звітності, Мінфін зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій/розрахунків, які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, в якому їх оприлюднили, користуються формами декларацій/розрахунків, що є чинними до цього визначення.

Накази набрали чинності з дня їх офіційного опублікування — 09.08.2022.

Тож податкові агенти вперше мають подати Податковий розрахунок за оновленою формою не пізніше ніж 09.02.2023 за звітний/податковий період — IV квартал 2022 року.

Електронні форми документів ДПС оприлюднює на своєму сайті: Електронна звітність → Платникам податків про електронну звітність → Інформаційно-аналітичне забезпечення → Реєстр форм електронних документів → Реєстр форм електронних.

За інформацією Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків


безплатний вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Облікова ставка НБУ 2024

Облікова ставка НБУ — монетарний інструмент, за яким НБУ встановлює для суб'єктів грошово-кредитного ринку орієнтир щодо вартості залучених та розміщених грошових ресурсів. Із 20.09.2024 розмір облікової ставки НБУ залишиться на рівні 13% річних
53413

Медичне страхування працівників за рахунок роботодавця: які податки сплатити

Консультація допоможе правильно облікувати страхові внески та оподаткувати вартість медичного страхування у вигляді страхових платежів, які сплачуються за рахунок витрат роботодавця
32996

Календар бухгалтера 2024: жовтень

Актуальна осіння інформація для бухгалтера — виробничий календар на жовтень 2024 року та податковий календар на жовтень 2024 року. Розрахувати зарплату, відпускні та лікарняні, скласти табель робочого часу, вчасно подати фінансову, податкову та статистичну звітність і сплатити податки — у поміч календар для бухгалтера на жовтень 2024 року
19788

Зміни у наданні платних послуг ЗОЗ: постреліз до вебінару

Редакція журналу «Головбух Медицина» 10.09.2024 провела безплатний вебінар на тему «Зміни в наданні платних послуг: комунікаційна платформа для бухгалтерів ЗОЗ». Тримайте постреліз до цього вебінару: тези, запис, відповіді на запитання. Запитань отримали так багато, що вдвічі перевищили час трансляції, але всіх так і не опрацювали. Тому невдовзі проведемо частину другу вебінару. Реєструйтеся, читайте напрацьовані рекомендації та надсилайте нові запитання. З’ясуємо нюанси втілення змін
83

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді