Лист Мінекономіки від 22.03.2023 № 2704-20/12365-03
Порядок бронювання військовозобов'язаних за списком військовозобов'язаних під час дії воєнного стану, затвердив Кабмін постановою від 27.01.2023 № 76 (далі — Порядок).
Погоджені Генеральним штабом Збройних Сил (СБУ, Службою зовнішньої розвідки) за результатами розгляду щодо повноти заповнення та наявності обґрунтувань списки військовозобов'язаних до бронювання Генеральний штаб Збройних Сил (СБУ, Служба зовнішньої розвідки) подає Мінекономіки (п. 9 Порядку).
Раніше Мінекономіки листом від 06.02.2023 № 2704-20/4897-03 рекомендувало подавати список в паперовій та/або електронній формі (у форматах Excel та PDF). Форма списку наведена в додатку 1 до Порядку. Список подають разом з відповідним обґрунтуванням та довідкою про кількість військовозобов’язаних, за формою згідно з додатком 2 до Порядку.
Неподання Мінекономіки списку в електронній формі (у форматах Excel та PDF) суттєво подовжує строк його опрацювання та перевірки, що впливає на оперативність прийняття рішення про бронювання військовозобов'язаних.
У випадку подання списків у електронній формі (через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ) або засобами електронної пошти) повторно рекомендують подавати Мінекономіки списки у форматах Excel та PDF.
Мінекономіки розглядатиме списки виключно після їх погодження Генштабом ЗСУ (СБУ, Службою зовнішньої розвідки).
Роботодавці інколи намагаються покращити умови праці для працівників, але це може спричинити для них неочікувані штрафи. Підкажемо, що податківці вважають додатковим благом і чи можна уникнути податкових ризиків, коли надаєте працівникам додаткові послуги або товари