Строки проведення виїзних (невиїзних) планових та позапланових перевірок

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові, виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки

Строки проведення виїзних (невиїзних) планових та позапланових перевірок

Строки проведення документальних планових перевірок та документальних позапланових перевірок встановлені статтею 82 Податкового кодексу України (ПК).

Тривалість документальної планової перевірки не повинна перевищувати 30 робочих днів для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва — 10 робочих днів, інших платників податків — 20 робочих днів.

Продовження строків проведення документальної планової перевірки можливе за рішенням керівника податкового органу не більш як на 15 робочих днів для великих платників, щодо суб’єктів малого підприємництва — не більш як на 5 робочих днів, інших платників — не більш як на 10 робочих днів.

Тривалість документальної позапланової перевірки не повинна перевищувати 15 робочих днів для великих платників, щодо суб’єктів малого підприємництва — 5 робочих днів, для ФОП, які не мають найманих працівників, за наявності умов, визначених в абзацах 3 — 8 пункту 82.2 ПК, — 3 робочі дні, інших платників — 10 робочих днів.

Рішенням керівника контролюючого органу можливе продовження строків проведення документальної позапланової перевірки за не більш як на 10 робочих днів для великих платників, щодо суб’єктів малого підприємництва — не більш як на 2 робочих дні, інших платників — не більш як на 5 робочих днів.

Якщо під час проведення перевірки платник надає документи менше ніж за три робочі дні до дня її завершення або якщо надіслані документи надійшли до податкової менше ніж за три робочі дні до дня завершення перевірки, проведення перевірки може додатково продовжити на строк три робочі дні (абз. 9 п. 82.2 ПК).

За інформацією ДПС у Київській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Камеральні перевірки: строки, штрафи та заперечення результатів

Камеральних перевірок ніхто не може уникнути. Якщо з вашою звітністю будуть проблеми, отримаєте акт від податкової, а за ним і податкове повідомлення-рішення. Дізнайтеся, що таке камеральна перевірка, як штрафують і чи можна подати заперечення до акту камеральної перевірки
19391

Криптовалюти: бухоблік і декларування

Що таке криптовалюта та чи легально нею користуватися, яке законодавче регулювання криптовалют існує насьогодні. Також мова піде про електронне декларування криптовалют, облік і оподаткування операцій з криптовалютами, питання фінансового моніторингу криптовалют як віртуальних активів
21056

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді