Обмеження на користування Реєстром декларацій за межами країни існують лише в рф, Китаї, Пакистані, Афганістані та Ірані.
Також певні обмеження запроваджені деякими КНЕДП. Наприклад, Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг «Державна податкова служба» для використання КЕП на деяких ресурсах.
У такому випадку декларантам необхідно звернутись до КНЕДП «ДПС» з проханням розблокувати вашу ІР-адресу задля можливості користуватися КЕП з-за кордону.
Крім того, існує можливість доступу до Реєстру за допомогою VPN з українськими ІР-адресами.
Користувачам необхідно заздалегідь потурбуватися про наявність чинного КЕП та звернутися до відповідних органів.
Крім того, що реєстри НАЗК можуть некоректно працювати із системами, підтримку яких не забезпечують компанії-розробники. Це стосується, зокрема, систем Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 98, Windows 95, а також мобільних пристроїв.
НАЗК рекомендує використовувати операційні системи Windows 10 або 11, MacOS, CentOS, Ubuntu, а також браузер Google Chrome, оновлений до останньої версії.
За інформацією ДПС в Луганській області
Як діяти, коли керівник не має змоги підписати документи, наприклад, перебуває у відпустці, відрядженні, на лікарняному тощо? Із паперовими документами можна знайти рішення. З електронним документообігом та різними КЕП посадових осіб розібратися складніше — виникає багато запитань щодо правомірності поставлених підписів. У статті підкажемо, як передати повноваження підписувати документи на час відсутності керівника та уникнути ризиків