Затвердили форму постанови про накладення фінсанкцій за порушення законодавства щодо вживання тютюну

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

МОЗ наказом від 14.05.2024 № 831 затвердив форму постанови про накладення фінансової санкції на суб'єкта господарювання за порушення законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення

Затвердили форму постанови про накладення фінсанкцій за порушення законодавства щодо вживання тютюну

Наказ МОЗ від 14.05.2024 № 831

Відповідальність за порушення законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення та розміри штрафних санкцій встановили статтею 20 Закону України від 22.09.2005 № 2899-IV.

За порушення норм цього Закону Держпродспоживслужба застосовує фінансові санкції до суб'єктів господарювання.

Рішення про накладення фінсанкцій оформляють постановою, що надсилають госпсуб'єкту, на якого накладені фінансові санкції, та банківській установі, в якій відкритий поточний рахунок цієї юридичної особи. МОЗ якраз і затвердило форму такої постанови.

Сплатити фінансову санкцію в зазначеному розмірі порушник зобов’язаний у 30-денний строк з дня, наступного за днем отримання ним постанови. У разі оскарження постанови в адміністративному або судовому порядку — з дня набрання чинності відповідним рішенням.

Упродовж 3-х робочих днів після сплати фінансової санкції слід письмово повідомити орган, який наклав фінансову санкцію. При цьому необхідно зазначити номер та дату платіжного доручення, за яким сплатили фінансову санкцію.

У разі невиконання у добровільному порядку госпсуб’єктами рішень (постанов) примусове виконання таких рішень (постанов) здійснюється Державною виконавчою службою України, у порядку, встановленому Законом «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII.

Постанову може бути оскаржено до Держпродспоживслужби (вул. Бориса Грінченка, 1, м. Київ, 01001) протягом 30 календарних днів з дня доведення її до відома госпсуб'єкта та/або до адміністративного суду.

Наказ набере чинності з дня опублікування. На момент підготовки матеріалу документ не публікували.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12031

Код УКТ ЗЕД: як знайти

Щоб отримати код УКТ ЗЕД онлайн, скористайтеся навігатором від системи «Експертус Головбух» — знайдіть свій код товару за УКТ ЗЕД
52413

Додаток ПП до Податкової декларації з податку на прибуток

У Додатку ПП «Інформація про суми податкових пільг» прибутківці розкривають інформацію про суми податкових пільг, якими скористалися. Пояснимо, як обчислити суму податкової пільги, як заповнити новий додаток та які штрафи загрожують за його неподання
34018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді