Виробник не встановив строк служби РРО: скільки років його експлуатувати

Як бути, коли виробник не визначив строк служби апарату РРО — роз’яснює ДПС

Виробник не встановив строк служби РРО: скільки років його експлуатувати

Строк служби реєстратора розрахункових операцій (РРО) — це строк, упродовж якого виробник (постачальник) гарантує працездатність РРО, у тому числі комплектувальних виробів та його складових частин, збереження інформації у фіскальній пам’яті. За умови дотримання користувачем вимог експлуатаційних документів. Строк служби РРО встановлює його виробник (п. 2 Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, затверджено постановою КМУ від 12.05.2004 № 601).

Якщо виробник (постачальник) не встановив строк служби, слід керуватися нормою щодо семирічного строку служби апарата з моменту введення в експлуатацію. Проте цей строк не може бути більше дев’яти років від дати випуску, строку служби апарата.

За інформацією ДПС у Житомирській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма ведення обліку товарних запасів ФОП: як організувати

Товарний облік — звична річ для ФОПів. Та чи впевнені ви, що організували облік товарних запасів в усіх необхідних випадках? Проаналізуємо нормативку, наголосимо на документації, розберемо практичні ситуації
48221

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22805

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41192

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді