Як дізнатись, до якого медзакладу передали справи МСЕК

МОЗ впроваджує нову систему оцінювання повсякденного функціонування особи. У першому кварталі 2025 року нові заклади охорони здоров’я планують розглянути 44 тисячі справ

Як дізнатись, до якого медзакладу передали справи МСЕК

Ключові цифри реформи:

  • Уже сформували понад 1535 експертних команд, які обʼєднали понад 5 600 лікарів. Це в чотири рази більше, ніж було у складі МСЕК.
  • Усі функції МСЕК передали експертним командам. Експертні команди працюють у 296 лікарнях по всій Україні. Експертні команди працюють на базі багатопрофільних лікарень із залученням практикуючих лікарів різних спеціальностей.
  • Від медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) до нових закладів охорони здоров’я передають понад 1,4 млн справ (включно з архівами).

На сьогодні в електронну систему вже внесли понад 36 тисяч справ для першочергового розгляду. Триває процес передачі архівів МСЕК до визначених закладів охорони здоров’я. У МОЗ розробили таблицю, де можете перевірити, від якої МСЕК до якого медичного закладу передали вашу справу (перелік закладів періодично доповнюватимуть).

Вибір лікаря і підвищений комфорт: упроваджуємо послуги

Якщо ви раніше вже подали документи на МСЕК, хвилюватися не потрібно. Кожному, хто очікує розгляду, повідомлять про дату, час і місце розгляду справи експертною командою.

Систему ще налаштовують. Вже найближчим часом всі процеси працюватимуть у штатному режимі.

За інформацією МОЗ


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці керівника КНП

Директор (керівник) комунального некомерційного підприємства (КНП) — це посадова особа з більшими повноваженнями та обов’язками, аніж колишні головні лікарі тих медзакладів, які існували до медреформи. Водночас, є і більше свободи щодо розміру зарплати керівника. Якими є умови оплати праці таких керівних фахівців у 2025 році та як нараховувати їм зарплату, як обмежується розмір їхнього посадового окладу, якими є інші складові зарплати — все це у консультації
62191

Перерахунок ПДВ за 2024 рік: алгоритм і зразки для ЗОЗ

Крок за кроком пройдемо всі етапи річного перерахунку ПДВ. Підкажемо, що змінилося та як діяти, щоб не помилитися. Отримаєте зразки для самоконтролю: заповнені таблиці додатка Д5 до ПДВ-декларації та розрахунок коригування. Результати перерахунку треба подати до 20 січня
194

Коли та як вносити зміни до облікової політики ЗОЗ

Перезатвердьте облікову політику вашого медзакладу на початку року, але лише якщо маєте для цього передумови. Які саме — підкаже стаття. Також отримаєте інструкції, якими документами унести зміни до облікової політики та як ці зміни облікувати. Для приватних ЗОЗ підготували інструкцію, чи уточнювати податок на прибуток. За чеклістом перевірите свою політику на відповідність базовим вимогам. А хто ще не має нашого актуалізованого зразка — скачає
18052

Калькуляція вартості послуг ЗОЗ: зразок із коментарями

У статті — зразок, за яким складатимете калькуляції вартості медичних послуг. Коментарі зорієнтують, які реквізити включити до форми, що в них зазначити та коли переглядати калькуляції. Цей документ ЗОЗ затверджують щодо кожної платної послуги. Однак, як оформити його, профільне законодавство не скеровує. Готове рішення відтепер маєте у журналі «Головбух Медицина»
572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді