30 октября украинцы перейдут на зимнее время

RU UA

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

В 2022 году последнее воскресенье октября приходится на 30-е число, именно в этот день в 04:00 состоится переход на зимнее время в Украине.

Перехід на зимовий час 2021: 31 жовтня переведіть годинник

Робота з РРО: чеки, інтернет-торгівля, перевірки, штрафи

Согласно постановлению КМУ «О порядке исчисления времени на территории Украины» от 13.05.1996 № 509 с учетом порядка исчисления времени, действующего в странах Европы с 1996 года, в Украине действует такой порядок исчисления, когда время второго часового пояса (киевское время) вычисляют переводом ежегодно часовой стрелки:

  • в последнее воскресенье марта в 3 часа – на 1 час вперед;
  • в последнее воскресенье октября в 4 часа – на 1 час назад.

Поэтому в воскресенье, 30 октября, мы снова переводим часы на час назад. Раньше мы рассказывали вам, как табелировать и оплачивать работу при переходе на зимнее время.

Справочно. Весной 2021 года в Украине еще раз пытались отменить сезонный перевод часов. В марте ВРУ приняла проект Закона «Об исчислении времени в Украине» от 09.10.2020 № 4201 в первом чтении. Однако во втором чтении законопроект не был принят и отдан на доработку.

 


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як відбувається дисконтування кредитів та позик

Вимога дисконтувати довгострокову заборгованість у національних стандартах бухгалтерського обліку з’явилася порівняно недавно й питань викликає чимало. Одне з них ― чи треба дисконтувати довгострокову заборгованість за кредитами і позиками, якщо за ними нараховуються проценти позичальнику? У консультації розглянемо питання дисконтування банківських кредитів і відсоткових позик
38851

Як застосовувати міжнародні договори

Подвійне оподаткування — типова проблема міжнародного бізнесу. Уникнути її можна через міжнародні договори про усунення подвійного оподаткування. Тема стає актуальною, якщо маєте справу з нерезидентами, виплачуєте їм доходи (дивіденди, роялті, проценти, дохід від надання послуг), ведете облік в їхніх представництвах чи дочірніх підприємствах, самі здійснюєте бізнес за кордоном. З якими країнами укладені міжнародні договори та як їх застосовувати ― дізнайтеся в цьому огляді
12054

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді