Нюанси заповнення звітів 1-ВП та 1-ОП

431

Запитання

Чи має дублюватися інформація у звітах форми 1-ВП, 1-ОП щодо видів продукції / товарів, якщо виробник окрім виготовлення певного виду продукції / товарів ще має надходження цього виду продукції / товарів від інших суб’єктів господарювання з метою реалізації в рамках оптової діяльності?

Відповідь

Мінфін наказом від 18.06.2024 № 296 затвердив форми звітів № 1-ВП, № 1-ОП та порядки їх заповнення. Звіт № 1-ОП подають ліцензіати, які отримали ліцензії на оптову торгівлю спиртом (у тому числі біоетанолом), спиртовими дистилятами, алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та здійснюють таку діяльність та/або експорт, імпорт зазначеної продукції, крім виробників зазначеної продукції/товару (п. 1 розд. І Порядку заповнення звіту форми № 1-ОП).

Отже, ліцензіати — виробники подають тільки Звіт форми № 1-ВП, в якому в розділі ІІ зазначають інформацію про продукцію/товар, обсяг яких придбаний/отриманий в інших суб’єктів господарювання з метою реалізації в рамках оптової діяльності (п. 1 розд. ІІІ Порядку заповнення звіту форми № 1-ВП щодо заповнення розділу II «Обсяги обігу товару, готового для реалізації кінцевому споживачу»).

Отже, дублювання інформації у звітах форми 1-ВП, 1-ОП щодо видів продукції/товарів, якщо виробник окрім виготовлення певного виду продукції/товарів ще має надходження цього виду продукції/товарів від інших суб’єктів господарювання з метою реалізації в рамках оптової діяльності, не відбувається.


Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Помилки у податковому звіті з ЄСВ та ПДФО, ВЗ: виправляємо з експертом

Хоча Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ уже давно існує та об’єднаний, але питання щодо нього все ще залишаються. Серед таких — як виправити помилки у цьому податковому звіті. Про способи виправлення помилок у Податковому розрахунку та приклади — у консультації
240842

Головне для бухгалтера у квітні 2025 року

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати у квітні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера у квітні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
877

ФОП на загальній системі оподаткування 2025

Розповімо про особливості перебування ФОП на загальній системі оподаткування у 2025 році: облік доходів і витрат, про книгу обліку, перехідні витрати між ІII та IV кварталом, графік обов’язкових платежів (ЄСВ, ПДФО, військовий збір). Чи варто переходити на загальну систему у 2025 році? Відповіді — в огляді
656765