Порядок заповнення граф 2-4 Таблиці даних платника податків
Запитання
Який порядок заповнення граф 2-4 Таблиці даних платника податків, яка є додатком до критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН?
Відповідь
Таблиця даних платника податків: приклад заповнення
Заповнення граф Таблиці даних платника податків (далі – Таблиця) здійснюється наступним чином:
- у графі 1 «№ з/п» нумеруються за порядком усі рядки, що заповнюються;
- у графі 2 «Код згідно з КВЕД ДК 009:2010» зазначається вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010). При цьому цей код потрібно вказувати в кожному рядку;
- у графі 3 «Код згідно з УКТ ЗЕД/ДК 016–2010 (придбання (отримання) товарів/послуг)» зазначаються коди товарів згідно з УКТ ЗЕД або коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010) (далі – ДКПП), що на постійній основі придбаваються (отримуються) платником податку;
- у графі 4 «Код згідно з УКТ ЗЕД/ДК 016–2010 (постачання (виготовлення) товарів/послуг» проставляються коди УКТ ЗЕД або коди послуг згідно з ДКПП, що на постійній основі постачаються (виготовляються) платником податку.
Одночасне заповнення граф 3 і 4 в одному рядку Таблиці не допускається.
Коди послуг згідно з ДКПП у Таблиці мають містити від 5 (наприклад: 02.40) до 14 символів.
У Таблиці зазначаються тільки ті коди УКТ ЗЕД/ДК 016-2010 і ті коди КВЕД, які дійсно відповідають діяльності платника, по якій зупинена податкова накладна та платником отримана квитанція про зупинення її реєстрації в ЄРПН.
Отримання попередньої оплати за товари, постачання яких ще не відбулося, не позбавляє платника податку права навести у Таблиці інформацію щодо товарів відносно яких вона отримана.
Платник податків має право подати Таблицю без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.
Читати повну відповідь
ЗІР, категорія 101.17