Помилилися з прізвищем у Податковому розрахунку: чи подавати уточненку

477
Автор
експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ

Запитання

Працівниця в лютому змінила прізвище, але об’єднаний звіт за І та ІІ квартали бухгалтерія подала зі старим прізвищем. ПФУ не бачить даних за новим прізвищем. Чи потрібно подавати уточнений та новий звітний документ?

Відповідь

Змініть прізвище працівниці в обліковій картці застрахованої особи в Реєстрі застрахованих осіб. Для цього подайте актуальну інформацію у складі Податкового розрахунку. Щоб змінити реквізит «Прізвище ім’я по батькові» для працюючої застрахованої особи, подайте актуальні дані в додатках Д1 і Д5 Податкового роз­рахунку.

Є два варіанти, як виправити прізвище застрахованої особи у Податковому розрахунку за І та ІІ квартали 2022-го.

ВІДПОВІДЬ В ЖУРНАЛІ «ГОЛОВБУХ»

 

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт 51-пас і 51-вант: заповнюємо звіти автоперевізників правильно

Як заповнити статистичну звітність автоперевізників. Мова піде про пасажирські перевезення (51-пас) і вантажні перевезення (51-вант), які здійснюються на комерційній основі, як їх заповнити, кому складати та подавати
5268

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
22066