З 19 листопада діє оновлений порядок функціонування Е-кабінету

Мінфін оновив порядок функціонування Електронного кабінету, який діятиме з 19.11.2022. Зокрема, платники податків зможуть отримати податкову інформацію про інших платників за їх згодою у вигляді е-документа.

image54

Як складати ПН на постачання окремих видів товарів

Мінфін наказом від 26.08.2022 № 261 вніс зміни до Порядку функціонування Електронного кабінету, затвердженого наказом Мінфіну від 14.07.2017 № 637 (далі — Порядок № 637).

Зокрема, розділ II Порядку № 637 доповнили новими пунктами 22 і 23:

«Платникам податків надається право отримати податкову інформацію про інших платників податків за попередньо наданою згодою таких осіб, у вигляді документа за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку, в електронній формі з накладенням кваліфікованої електронної печатки контролюючого органу»

«Для надання податкової інформації іншим платникам податків платник податків через Електронний кабінет може надати контролюючому органу згоду на розкриття іншому платнику податків податкової інформації про нього у самостійно визначеному обсязі, шляхом вибору інформації, яка може бути надана платнику податків»

Крім того, Порядок № 637 доповнили новим додатком 5 «Податкова інформація за попередньо наданою згодою платника податків у визначеному ним обсязі».

Наказ Мінфіну № 261 набуде чинності 19.11.2022.

За інформацією ВРУ


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Індивідуальна податкова консультація: навіщо потрібна, як отримати

Індивідуальна податкова консультація — це ваш порятунок чи проблема? У кожній ситуації своя відповідь на це запитання. Та перш ніж ухвалити рішення подати запит про ІПК, зважте всі «за» і «проти». А ми вам у цьому допоможемо
10795

Клуб білого бізнесу: які переваги статусу учасника

Розглянемо, як функціонує Клуб білого бізнесу. Особливу увагу приділимо перевагам, ризикам та зобов’язанням учасників. Проаналізуємо причини, через які частину підприємств у переліку приховують
2518

Форма 20-ОПП: актуальний зразок і порядок заповнення

Існує спеціальна обов’язкова заява про об’єкти, які є джерелом доходу платника податку, або такі, що пов’язані з оподаткуванням, наприклад легкові автомобілі, земельні ділянки, а також кіоски, магазини та інші торговельні точки тощо. Це так звана форма 20-ОПП. Коли її подавати, які наслідки за неподання, невірну чи помилкову інформацію в ній, як її слід заповнювати та коли оновлювати, – у консультації експерта на конкретних зразках для різних ситуацій
377661

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді