Заповнення звітності з алкоголю і тютюну

Як заповнюються звіти щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв з використанням кодів продукції: 33 вина виноградні (у тому числі за кодами 34-39); 40 виноматеріали (у тому числі за кодами 41-46); 59 лікеро-горілчані вироби (у тому числі за кодами 60-63) та чи вважається порушенням відображення продукції лише за кодами 33, 40, 59?

Продукція, яка відносяться до кодів 34-39, 41-46, 60-63, відображається у звітах щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв двічі: перший раз як самостійний код та вид продукції (34-39, 41-46, 60-63) та другий — у складі відповідного коду та виду продукції, до складу якого такий код та вид віднесено (33, 40, 59).

Тобто значення показників продукції:

  • за кодом 33 «Вина виноградні» має дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 34-39;
  • за кодом 40 «Виноматеріали» має дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 41-46;
  • за кодом 59 «Лікеро-горілчані вироби» має дорівнювати або перевищувати сумарне значення показників за кодами 60-63.

Водночас невідображення у відповідних звітах обсягів продукції у графах «Вид продукції» та «Код продукції», у тому числі за кодами 34-39, 41-46, 60-63, вважається наданням звіту з недостовірними даними незалежно від заповнення показників за кодами 33, 40, 59 та тягне застосування фінансових санкцій у вигляді штрафів у розмірі 17 000 грн.

У яких одиницях виміру заповнюється звіт № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» та який порядок округлення показників при заповненні звіту?

При складанні звіту № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» відображаються показники для:

  • сигарет з фільтром;
  • сигарет без фільтра;
  • сигар в млн. штук;
  • інших тютюнових виробів у млн. штук або тоннах з округленням до шести знаків після коми (наприклад, одна сигара відображається як 0,000001 млн. штук, одна пачка сигарет з фільтром (20 шт.) — як 0,000020 млн. штук, тютюнові вироби, що обліковуються в одиницях маси, відображаються в тоннах: 1 г = 0,000001 т).

Який порядок заповнення інформації про ліцензії у звітах № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів в роздрібній мережі», якщо суб’єкт господарювання має декілька ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами?

При заповненні інформації про ліцензії у полі, в якому зазначаються реквізити респондента звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та звіту № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів в роздрібній мережі» вказується реєстраційний номер та строк дії отриманої ліцензії.

У разі якщо суб’єкт господарювання має декілька діючих ліцензій у звітному періоді на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, то замість реєстраційних номерів таких ліцензій потрібно вказати кількість отриманих ліцензій. У такому випадку строк дії ліцензій не заповнюється.

У яких одиницях виміру заповнюється звіт № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та який порядок округлення показників при заповненні звіту?

Показники звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» заповнюються в тис. дал з округленням до шести знаків після коми (наприклад, 0,5 л відображається як 0,00005 тис. дал).

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорії 115.03, 115.05


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників сільгосппідприємств після 01.04.2025

Підприємства агросектора можуть отримати критичний статус, що дає змогу бронювати працівників. Зберіть документи та зверніться до Мінагрополітики чи обласної держадміністрації залежно від того, які критерії виконуєте. Якщо отримали критичність, переходьте до бронювання на Порталі Дія. Експерт пояснив, як не втратити можливість забронювати працівників
1121

Відпустка та податкові канікули ФОП

У фізособи-підприємця є можливість призупинити на місяць свій бізнес та отримати податкові канікули — піти у відпустку. Як її оформити, які нюанси перебування у такій відпустці, зразок заяви на відпустку ФОП — у консультації
38183

Митна декларація: зразок заповнення, види, терміни

Митна декларація — це однин із документів, який використовують в обліку податкового кредиту з ПДВ. В огляді про те, якою буває митна декларація, як її заповнювати, що про митні декларації треба знати бухгалтеру
149402

Допомога на лікування працівника підприємства

Роботодавець має право надати своїм працівникам матеріальну допомогу на лікування чи оплатити їх медичне обслуговування. При цьому не сплачувати податків із таких сум. З'ясуємо, якими можуть бути пільгові варіанти надання такої допомоги. Коли матеріальну допомогу на лікування не оподатковують? Як оформити надання матеріальної допомоги на лікування?
25748

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді