Обмеження діють лише щодо податкових перевірок бізнесу

Мінекономрозвитку наголосило на тому, що обмеження, встановлені пунктом 3 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII, розповсюджуються тільки на здійснення перевірок підприємств, установ та організацій, фізичних осіб — підприємців у відносинах, що виникають у сфері справляння податків і зборів і здійснюються ДФС та її територіальними органами.

Інших обмежень на проведення перевірок станом на дату надання відповіді немає.

Отже, перевірки суб’єктів господарювання органами державного нагляду (контролю), зокрема і Державною архівною службою України, можуть проводитися відповідно до вимог чинного законодавства України.

Лист Мінекономрозвитку від 21.01.2016 № 3632-06/1443-03


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
35296

Оскарження податкового повідомлення-рішення 2025

У випадку, коли органи ДПС виявили порушення, платник податків отримує податкове повідомлення-рішення (ППР). Як бути, якщо не згодні із рішенням ДПС? У консультації знайдете, як виглядає скарга на податкове повідомлення-рішення (зразок), а також порядок оскарження ППР
43032

Як проводять перевірки упродовж воєнного стану

У статті поговоримо про проведення перевірок під час воєнного стану в Україні. Розберемося, які перевірки проводять держоргани під час воєнного стану та кого може чекати штраф після перевірок.
27177

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді