Як у Звіті з ЄСВ позначити таблиці, які страхувальник не заповнює

Податківці роз’яснили, чи потрібно подавати до контролюючих органів таблиці Звіту з ЄСВ, які не містять відомостей (не заповнюються страхувальником взагалі), та як такі таблиці позначити.

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджений наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі — Порядок № 435).

Пунктом 8 розділу ІІ Порядку № 435 установлено, що Звіт з ЄСВ страхувальник має подавати в повному обсязі. Звіт, складений з порушенням вимог цього Порядку, у т. ч. числі без обов’язкових реквізитів, передбачених пунктом 6 розділу ІІ Порядку № 435, та поданий без необхідних таблиць, не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

Звіт з ЄСВ формується страхувальником або відповідальною особою страхувальника та включає таблиці, наведені у додатках 4-7 до Порядку № 435.

На титульних аркушах додатків 4-7 до Порядку № 435 навпроти назви кожної із таблиць проставляється відмітка про подання таблиці.

Керуючись пунктом 3 розділу ІV Порядку № 435, на титульних аркушах додатків 4-7 до цього Порядку навпроти таблиць, які не подаються до контролюючих органів, у Звітах з ЄСВ:

  • на паперових носіях — проставляють прочерк;
  • в електронній формі — поле залишається не заповненим.

За інформацією із Загальнодоступного довідково-інформаційного ресурсу, підкатегорія 301.06.01


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Виправлення помилок у Додатку Д6 Податкового розрахунку

Через Додаток Д6 об’єднаного звіту з ЄСВ, ПДФО та військового збору роботодавці подають відомості за місяці звітного кварталу про спеціальний стаж працівників. У консультації мова піде про загальні правила та конкретні приклади виправлення помилок у цьому додатку
13905

Помилки у податковому звіті з ЄСВ та ПДФО, ВЗ: виправляємо з експертом

Хоча Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ уже давно існує та об’єднаний, але питання щодо нього все ще залишаються. Серед таких — як виправити помилки у цьому податковому звіті. Про способи виправлення помилок у Податковому розрахунку та приклади — у консультації
244107

Виправлення помилок у Додатку Д5 Податкового розрахунку

Через Додаток Д5 об’єднаного звіту з ЄСВ, ПДФО та військового збору роботодавці подають відомості за звітний місяць про трудові відносини осіб, зокрема період їхнього початку та закінчення. У консультації знайдете як загальні правила, так і приклади виправлення помилок у додатку Д5
60508

Додаток Д6 до Податкового розрахунку з ПДФО, ВЗ та ЄСВ: коли подавати і як заповнювати

У консультації про те, коли подавати Додаток Д6 до Податкового розрахунку, що слугує для обліку спецстажу для майбутньої пенсії. Також ознайомитеся з тим, як заповнити Додаток Д6, отримаєте приклади заповнення Додатка Д6 для типових ситуацій
13358

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді