Як провести через РРО попередню оплату за товар

Фахівці ДФС нагадали, що розрахункові операції у разі проведення розрахунків за попередньою (авансовою) оплатою за товар (послугу) проводять через РРО з зазначенням у касовому чеку «передоплата товарів».

А у разі проведення розрахунків за відстроченим платежем — із використанням режиму попереднього програмування «погашення кредиту».

Остаточний розрахунок у готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток) за товар (послугу) проводять через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

Лист ГУ ДФС в Одеській області від 22.09.2016 2094/10/15-32-14-06-08


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма ведення обліку товарних запасів ФОП: як організувати

Товарний облік — звична річ для ФОПів. Та чи впевнені ви, що організували облік товарних запасів в усіх необхідних випадках? Проаналізуємо нормативку, наголосимо на документації, розберемо практичні ситуації
48380

Програмний РРО (ПРРО)

Програмні РРО — гідна альтернатива старому доброму касовому апарату. Адже за допомогою віртуальних РРО розраховуватися з покупцями і зручніше, і дешевше. Все про програмний РРО: кому і коли застосовувати, як зареєструвати та працювати
22901

Робота РРО під час воєнного стану

Розрахункові операції потребують застосування РРО. Воєнний час — не виняток. Однак наразі платежі через касові апарати мають певні особливості. Розглянемо їх.
41319

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді