Визначено процедуру погодження позапланової перевірки за зверненням фізособи

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Спільним наказом Мінекономрозвитку та ДРС затверджений Порядок надання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав (далі — Порядок).

Порядок визначає процедуру надання ДРС погодження на проведення позапланового заходу держнагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізособи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав або вмотивованої відмови у погодженні.

Так, з метою об’єктивного розгляду питань погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) у ДРС утворюватиметься Рада з питань державного нагляду (контролю).

Погодження або вмотивована відмова у погодженні надається ДРС органу державного нагляду (контролю) протягом п'яти робочих днів з дня надходження відповідного звернення і оприлюднюються на офіційному веб-сайті ДРС у день їх надання.

Також наказом затверджено форму погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Заплановано опублікувати наказ в Офіційному віснику України № 17 від 28.02.2017.

Наказ Мінекономрозвитку та ДРС від 20.01.2017 № 56/5


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Правила поведінки платників податків під час виїзної перевірки

Будь-яка перевірка — стрес для працівників підприємства. Важливо морально до неї підготуватися, знати свої права та, якщо можливо, убезпечитися від проблем, які можуть виникнути після перевірки
2915

Камеральні перевірки: строки, штрафи та заперечення результатів

Камеральних перевірок ніхто не може уникнути. Якщо з вашою звітністю будуть проблеми, отримаєте акт від податкової, а за ним і податкове повідомлення-рішення. Дізнайтеся, що таке камеральна перевірка, як штрафують і чи можна подати заперечення до акту камеральної перевірки
20535

Акт податкової перевірки 2025

Акт податкової перевірки — це документ, яким частіше за все закінчується податкова перевірка. Що в ньому має бути і на що звернути увагу? Як використати інформацію з нього для оскарження та можливі варіанти дій після отримання акта? Які зміни у змісті акта податкової перевірки у 2025 році? Відповіді у консультації
37796

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді