Якщо сільгосппідприємець не був на спеціальному режимі ПДВ, то і в 2017 році дотацію він не отримає
Платники ПДВ — сільгоспвиробники, внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, подають податкову декларацію з ПДВ разом із додатком 9.
У додатку 9 сільгоспвиробники зазначають позитивну різницю між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом із ПДВ звітного періоду за дотаційними операціями. Також у цьому додатку зазначають питому вагу вартості сільгосптоварів, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних місяців.
Бюджетна дотація сільгоспвиробнику за звітний період не може перевищувати суми ПДВ до сплати до держбюджету, задекларованої сільгоспвиробником у податковій декларації з ПДВ за такий звітний період.
Сільгоспвиробники, які станом на 31.12.2016 не були внесені до реєстру суб’єктів спецрежиму оподаткування ПДВ відповідно до статті 209 Податкового кодексу України, не мають права отримувати бюджетну дотацію за лютий 2017 року.
Лист ДФС від 24.05.2017 № 338/6/99-99-12-02-01-15/ІПК
Податкова оприлюднила оновлений довідник податкових пільг станом на 31.03.2025. Там знайдете перелік пільг із податку на прибуток, оподаткування неприбуткових установ й організацій, плати за землю, ПДВ, державного мита тощо
У статті — актуальний календар бухгалтера на квітень 2025 року
Де взяти витяг з реєстру платників ПДВ? У статті знайдете алгоритм отримання витягу з реєстру платників ПДВ, а також бланк запиту про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість (Форма № 1-ЗВР)
Додайте цю статтю в корисне й тримайте напохваті. Вона підказуватиме, як виправити помилки у зведених ПН. Рекомендації експерта підкріпили прикладом і зразками
Реєстрація податкових накладних обов'язкова, адже без неї вони фактично недійсні. А ще ― загрожує штрафом несвоєчасна реєстрація податкових накладних. Однак в умовах воєнного стану правила дещо змінилися. В огляді експерт розбирає строки реєстрації податкових накладних, порядок реєстрації податкових накладних та граничний термін реєстрації податкових накладних