Що робити, якщо отримали квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної

Платник податків відправив на реєстрацію податкову накладну, а отримав квитанцію про зупинення реєстрації. Що робити у такому випадку?

При отримання квитанції про зупинення реєстрації податковох накладної чи розрахунку коригування в ЄРПН, платник податків має право подати у вигляді таблиці за формою J(F)1312301 інформацію, що буде підтверджувати правдивість зазначених у податковій накладній даних.

Таблиця має бути відправлена лише в електронному вигляді і має бути «завірена» електронним цифровим підписом.

Не пропустіть вебінар, присвячений питанням зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та способам відновлення реєстрації податкових накладних!

Електронні формати Таблиці розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

Таблиця формується та надсилається через особистий кабінет платника податків. Про надходження таблиці податкова інформує першою квитанцією, що надходить на електронну адресу платника податків.

Далі, протягом 5-ти робочих днів має надійти друга квитанція з інформацією щодо розгляду відправленої раніше таблиці спеціальною комісією.

При заповненні Таблиці необхідно заповнювати вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010).

При подані Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов’язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД/послуг згідно з Державним класифікатором продукції послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі таким платником постачаються (виготовляються), а також платник може зазначити коди товарів/послуг, які ним придбаваються (отримуються) для їх виготовлення.

За інформацією ДФС в Одеській області


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Код УКТ ЗЕД в податковій накладній: як визначити

Код УКТ ЗЕД попри його назву використовують не лише під час оформлення операцій зовнішньоекономічної діяльності, але й має безпосереднє відношення до податкових накладних за умови внутрішнього постачання товарів. Як визначити цей код, до яких наслідків можуть призвести помилки, чи можна його скорочувати, коли він не потрібен, розрахунок коригування при помилці в коді УКТ ЗЕД 2025 — це все знайдете у консультації
93477

Реєстрація податкової накладної в ЄРПН

Реєстрація податкових накладних обов'язкова, адже без неї вони фактично недійсні. А ще ― загрожує штрафом несвоєчасна реєстрація податкових накладних. Однак в умовах воєнного стану правила дещо змінилися. В огляді експерт розбирає строки реєстрації податкових накладних, порядок реєстрації податкових накладних та граничний термін реєстрації податкових накладних
298178

Податкова накладна 2025: актуальна форма

Обов’язок платників ПДВ вчасно реєструвати податкові накладні під час воєнного стану й надалі діє. Із новою формою податкової накладної, яка діє з 1 жовтня 2024 року, та особливостями її складання допоможе ознайомитися роз’яснення експерта. У консультації знайдете зразки податкової накладної, які можете скачати
371746

Зведена податкова накладна 2025

У консультації про особливості зведених податкових накладних та їхні типи, про компенсуючі податкові накладні та накладні на безперервні й ритмічні поставки, про податкові накладні на мінімальну базу, а також приклади зведених податкових накладних
172484

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді