Податкове законодавство визначає, які додатки та документи органи ДФС надають/надсилають платнику податків з актом (довідкою) перевірки.
Так, якщо перевірка встановила порушення податкового законодавства, за кожним відображеним в акті документальної перевірки фактом порушення:
- зазначають первинні документи, на підставі яких зроблено записи у податковому та бухгалтерському обліку, та докази, що підтверджують наявність факту порушення;
- за відсутності первинних документів, документів податкового або бухгалтерського обліку, інших документів, що підтверджують факт порушення, або якщо платник не надав їх для перевірки — зазначають перелік цих документів;
- у разі отримання під час перевірки копій документів, які підтверджують факт виявленого порушення, — зазначають підстави для їх отримання, а також перелік цих документів.
Такі вимоги встановлює підпункт 2 пункту 4 розділу 3 Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи, податкового, валютного та іншого законодавства платниками податків — юридичними особами та їх відокремленими підрозділами, затвердженого наказом Мінфіну від 20.08.2015 № 727.
Але орган ДФС не мусить надавати платнику копій документів, використаних цим органом під час перевірки, якщо платник не має цих документів і не знає їх змісту.
Лист ДФС від 04.08.2017 № 1490/6/99-99-14-03-03-15/ІПК
Як виправити: ► недонараховану зарплату ► недоплату відпускних, лікарняних, декретних ► переплату ► помилкові базу та суму ЄСВ