Заповнення розрахунку коригування при зміні ціни та кількості: поради податківців

Лист ДФС від 26.03.2018 № 1229/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Якщо після отримання авансу та складання і реєстрації в ЄРПН податкової накладної відбувається одночасна зміна ціни і кількості, то у розрахунку коригування у першому рядку зі знаком "-" зазначаються показники щодо товарів/послуг, кількість і ціна яких змінюється. При цьому у графі 1 розділу Б табличної частини такого розрахунку коригування в обов'язковому порядку вказується номер за порядком рядка податкової накладної, що коригується.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності

У другому рядку розрахунку коригування зазначаються усі правильні (змінені) дані по товарах/послугах, ціна та кількість яких змінюється. При цьому, у графі 1 розрахунку коригування такому рядку присвоюється новий черговий порядковий номер рядка, якого не було в податковій накладній, що коригується.

Увага! Вчасно наводьте лад у накладних, щоб уникнути блокування та штрафу!

У графі 2 розрахунку коригування в обох рядках, які заповнюються у зв'язку із зміною ціни та кількості товарів/послуг, зазначається причина коригування — "зміна номенклатури".


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Код УКТ ЗЕД в податковій накладній: як визначити

Код УКТ ЗЕД попри його назву використовують не лише під час оформлення операцій зовнішньоекономічної діяльності, але й має безпосереднє відношення до податкових накладних за умови внутрішнього постачання товарів. Як визначити цей код, до яких наслідків можуть призвести помилки, чи можна його скорочувати, коли він не потрібен, розрахунок коригування при помилці в коді УКТ ЗЕД 2025 — це все знайдете у консультації
93471

Оновлені довідники податкових пільг

Податкова оприлюднила оновлений довідник податкових пільг станом на 31.03.2025. Там знайдете перелік пільг із податку на прибуток, оподаткування неприбуткових установ й організацій, плати за землю, ПДВ, державного мита тощо
14333

Як отримати витяг платника ПДВ 2025

Де взяти витяг з реєстру платників ПДВ? У статті знайдете алгоритм отримання витягу з реєстру платників ПДВ, а також бланк запиту про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість (Форма № 1-ЗВР)
21764

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді