Коли контролерів можна не допустити до перевірки

Блок під заголовком новини 1 Підписуйтесь на Telegram-канал Головбух. Новини! Тут про зміни без спаму

Державна регуляторна служба України

Суб’єкт господарювання має право не допускати посадових осіб органу держнагляду (контролю) до проведення перевірки, якщо цей орган не затвердив і не оприлюднив на офіційному веб-порталі уніфіковану форму акта. Цей акт передбачає перелік запитань залежно від ступеня ризику.

7 міфів про перевірки: як перемогти контролерів

Зверніть увагу» Усі критерії та уніфіковані форми актів тепер не відповідають новим методикам і втратили чинність згідно із постановою КМУ «Про затвердження методик розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), а також уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)» від 10.05.2018 № 342.

Тому якщо орган держнагляду не затвердив і не оприлюднив уніфіковані форми актів, що відповідають новій методиці, він не має можливості проводити заходи державного нагляду (контролю).

Винятком є органи ДФС. Для них порядок перевірки і форму акта встановлює Податковий кодекс України.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Правила поведінки платників податків під час виїзної перевірки

Будь-яка перевірка — стрес для працівників підприємства. Важливо морально до неї підготуватися, знати свої права та, якщо можливо, убезпечитися від проблем, які можуть виникнути після перевірки
2897

Камеральні перевірки: строки, штрафи та заперечення результатів

Камеральних перевірок ніхто не може уникнути. Якщо з вашою звітністю будуть проблеми, отримаєте акт від податкової, а за ним і податкове повідомлення-рішення. Дізнайтеся, що таке камеральна перевірка, як штрафують і чи можна подати заперечення до акту камеральної перевірки
20490

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді