Протокол комісії із соцстраху: як скласти

Рішення про призначення або відмову у призначенні матзабезпечення застрахованим особам комісія (уповноважений) із соцстраху підприємства оформлює Протоколом засідання комісії із соціального страхування (рішенням уповноваженого) (далі — Протокол) в день їх прийняття.

Форму Протоколу ввели в дію постановою правління Фонду соціального страхування України «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності» від 19.07.2018 року № 13.

Виробничий календар — 2020 для п’ятиденки

У протоколі чітко зазначайте:

  • назву підприємства;
  • дату складання протоколу;
  • прізвище, ім’я, по батькові голови комісії, заступника голови комісії, членів комісії.

Якщо рішення комісії позитивне — у протоколі заповнюйте Розділ І (для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, допомоги на поховання).

Якщо комісія приймає рішення про відмову в призначенні допомоги (припиненні виплат), у протоколі заповнюйте Розділ ІІ. Обов’язково зазначайте причини відмови у відповідній графі.

Заповнений протокол засвідчують підписами голова комісії (уповноваженого), заступник голови та члени комісії.

Пропонуємо переглянути зразок заповнення Протоколу засідання комісії із соціального страхування (рішення уповноваженого).

Протокол комісії із соцстраху: як скластиСкачати зразок

За матеріалами Києво-Святошинського відділення управління ВД ФСС України у Київській області

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронні лікарняні 2024

Україна, попри бойові дії та введений воєнний стан, з 01.01.2023 успішно перейшла на систему електронних лікарняних. Хоча паперові лікарняні листки все ще видаватимуться у виняткових випадках, у цій статті ми розкажемо про переваги та функціонування електронної системи лікарняних. Дізнайтеся, як працює процес видачі електронних лікарняних, як їх оплачувати, що робити з паперовими листками непрацездатності, а також як вирішити поточні проблеми, пов'язані з новою системою. Отримайте вичерпну інформацію про те, як взаємодіяти з електронними лікарняними та забезпечити права та інтереси як роботодавців, так і працівників
231763

Військовий збір 2024

Військовий збір в Україні запровадили як тимчасовий податок ще на початку збройної агресії рф, коли здійснювалися АТО. Мета збору – фінансова підтримка реформування ЗСУ. Військовий збір став своєрідним доповненням до податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), утворивши з ним нерозлучний тандем. Сьогодні в консультації про нюанси розрахунку та утримання військового збору, об’єкти оподаткування, його платників, звітність та штрафи
121117

Відрядження 2024: як оформити

Все про відрядження в Україні — в огляді. Також аналізуємо документальне оформлення відрядження
180219

Розрахунок відпускних: як провести

Розбираємо, як правильно провести розрахунок відпускних у 2024 році. Як розрахувати середню зарплату з урахуванням премій, як на розрахунок відпускних впливає воєнний стан. Теорія закріплена прикладами розрахунку відпускних у різних ситуаціях
1082564

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді