Законопроект про гнучкі форми роботи: думка Федерації профспілок

25.06.2019 Мінсоцполітики оприлюднило проект закону «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гнучких форм організації праці)».

Законопроект передбачає внесення змін до Кодексу законів про працю України законодавче регулювання альтернативних форм організації праці:

  • гнучкий режим робочого часу,
  • дистанційна (надомна) робота,
  • самостійне планування робочого часу.

Чи пропонує законопроект щось кардинально нове?

Відповідно до документу, гнучкий режим робочого часу (ГРРЧ) можна встановлювати за погодженням між роботодавцем та працівником на визначений строк чи безстроково при прийнятті на роботу або згодом.

За дотримання встановленої норми робочого часу він може передбачати:

  • фіксований час, коли працівник має бути на робочому місці;
  • змінний час, коли працівник самостійно визначає момент початку та закінчення роботи;
  • час перерви для відпочинку і харчування, який запропонували не обмежувати двома годинами.

Проект передбачає, що ГРРЧ не застосовують на підприємствах, які діють безперервно, за багатозмінної організації роботи та коли обов’язки працівника потребують його присутності у визначені години. ГРРЧ не вимагає змін у нормуванні, оплаті праці та не впливає на обсяг трудових прав працівника.

На думку ФПУ, чинне законодавство і зараз передбачає можливість запроваджувати ГРРЧ. Зокрема, у 2006 році Міністерство праці та соціальної політики затвердило «Методичні рекомендації щодо встановлення гнучкого режиму праці».

Положення законопроекту частково повторюють ці рекомендації. Разом з тим, законопроект передбачає, що певні категорії працівників матимуть переважне право на виконання роботи із застосуванням ГРРЧ.

За матеріалами ФПУ

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Дочірнє підприємство: бухоблік і фінзвітність

У консультації про те, що таке дочірнє підприємство, чим воно відрізняється від філіалу чи асоційованого підприємства, як вести бухгалтерський облік, якщо створюєте дочірнє підприємство
17486

Семінари для бухгалтерів у 2024 році

Бухгалтерські семінари та вебінари ― це можливість для бухгалтера швидко опанувати новації законодавства, дізнатися рішення для специфічних робочих ситуації, а також обмінятися досвідом в бухгалтерській спільноті. Які семінари для бухгалтерів невдовзі відбудуться ― в огляді
14992

Як зареєструватися в Електронному суді

Розглядаємо категорії суб’єктів, які зобов’язані зареєструватися в електронному суді, яка гранична дата реєстрації в електронному суді, яка вже скоро, та які наслідки відсутності електронного кабінету
967

Продовження воєнного стану і мобілізації ― що треба знати бухгалтеру

Війна триває, тому воєнний стан продовжено до 14 травня 2024 року. Разом з ним триватиме й мобілізація. Про особливості в роботі, які очікують на бухгалтера через продовження воєнного стану і мобілізації, ― в коментарі експерта
6058

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді